dövüş sanatına yazıl dediniz yazılıyorum sanırım:)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve darkhacker tarafından 2 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    sa arkadaşlar..

daha önce biliyorsunuzki ezilmekten bıktım diye bir konu açmıştım şimdi bir karar verdim ve nasipse uyarsa yarın güreş e yazılıcam boy ile beraber önce body salonuna ordan çıkışta güreşe gidicem ordan eve tabi önce okul;)

güreş hakkında ne düşünüyorsunuz?ezilmememe yardımcı olucak mı sizce bıktım usandım artık..
    eğer aikidio güreş ile aynı saatte ise aikidio mu güreşemigideyim dostlarım? onu sormadım..

yardımlarını ve ayrıntılı yorumlarınızı bekliyorum:):)

2. Muay-Thai

Muay-Thai Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Güreşte iyi ama bence Muay Thai'ye yazıl daha iyi olur sokak kavgaları için :)
    Yakın bir arkadaşım Balıkesir 1.si oldu güreşte kendinin iki katı çocukları yere yıkabiliyor ama iş dövüşe döküldüğünde sağlam kombine çalışan bir boksör onu hastahanelik edebilir :) Sokak dövüşünde boks , kickboks , muay thai daha faydalı olur bence yinede senin tercihin ;)

3. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    dostum bende biliyorum daha faydalı olucağınıda boks kick boks zamanları bana uymuyor saat 21.00 de 1 saat yolum zaten 2 saat idman saat 23oldu ben okuyorum yapamamki ancak 5 te olan güreşegidebilirim yada bakalım aikidio varsa ona giderim oda güzel zamanı uyarsa ama senin dediğin varsa oda olur ama halka açık kapalı spor salonu burası ve bedava ben özel yer bilmiyorum bilsemde durum lar maddi zayıf bende..

4. Muay-Thai

Muay-Thai Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Bende maddi değilde bulunduğum bölgenin imkansızlıklarından dolayı gidemiyorum Muay Thai'ye...İzmir'e kadar gitmem gerek yazılmak için ( 2.5 - 3 saat yol ) Hafta içi zaten 8 den 3 e kadar okul var...O yüzden evde kendime program yapabiliyorum ama bu imkansızlıktan dolayı 11 yaşımdan beri hayalimi gerçekleştiremedim ( şampiyon olmak )...3 Ay boyunca Thai boks'cu kaya gibi sağlam bir abimden eğitim görüyorum sokak dövüşleri için ama yetmiyor...

5. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bende öle bir abi olcak can kurban o bilem yeter bana ama ben dediğin gibi yer imkansızlıklarından dolaı bende köyde oturuyorum yol 1 saat maddi durum yok SAKARYADA da tayland boks unun olduğunu sanmıyorum bilen varsa SAKARYALI söleyebilir mi?

6. Muay-Thai

Muay-Thai Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Kim bilir bir gün senin karşınada öyle birisi çıkar arkadaşım...Ben kendisiyle tesadüfen tanıştım hayat işte :)

7. virtual_sky

virtual_sky Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bu da biraz şanssız şans gibi olmuş darkhacker, cidden hevesini kırmak istemem ama sen de tahmin edersin ki savunma sporu olarak güreşin pek sözü geçmiyor artık. Saatlerin uymaması da tamamen şansızlığına olmuş. sana anlatınca benim de aklıma geldi, bizim okulun boks kursu varmış, ama benim son günü, kontenjanın dolduğu gün haberim oldu. mesela bu da bir şanssızlık :)

8. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    güreş i dövüş sanatı içersinde görmüyorum. yumruk atmayı tekme atmayı ögrenmek daha iyi olur bence. ayrıca demişsinki body antrenmanından sonra güreşe giderim body antrenmanından sonra birde güreş antrenmanı yaparsan kilo almak yerine daha çok kilo verirsin:) kilo vermeklede kalmaz saglıgını riske atmış olursun.

9. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    vallahi ben senin yerindde olsam güreş deil box a giderim çünkü güreş sporu öle 1 yılla sana bişey katmaz giden arkadaşlarım var ondan biliorm saatim uymuyo diosn ama uyan bi salon bul ve box a git benim yakın arkdşm var 3 yıllık boksör sırtını duvara verdiginden 3 kişiyle aynı anda kavga edip adamları duman ettigini biliorm :D ben bi adamla kafa göz ugrasırken o 3 kişiyi patates etti :D

10. jericho

jericho Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Muay Thai 10 numara olur.Şahsen bende bikaç yer araştırdım ama eve uzak.

11. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    dark biliyorsun ki güreşte yumruk yok yani sadece özel müsabakalarda işe yarar ama doğrudur bayağı bir iri olursun.

12. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar saatlerime uyan bir boks salonu aramaya başladım inşallah bulurum kick boks yada boks arıyorum bakalım arkadaşlar..
    judo var ama o bana uymaz be:Dne olduğunu bilmiom daha:D:D

13. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    en ıyısını yaparsın box gibisi yok krdesm hayt huyt yapmaya gerek yok bir en fazla iki vurursun tam vurursn :D :badgrin:

14. Hercai

Hercai Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    gures sana yaramaz arkadasın da dedigi gibi kilo alamazsın gerci suan hangi dovus sanatına gidersen git kilo alamazsın yemege abanman lazım ama illa gidicem diyosan aikidonun guresten daha yararlı olucagını dusunuyorum ama sana uyan bir salon bulursan muay thai , kick box tabii ki ilk secimin olsun ama body ile sana agır gelir bence ikisinden birini tercih etmen lazım.he bide Türkiyede var mıdır bilmiyorum ama jiu-jitsu zayıf insanların yapabılecegı en iyi spor bence duzenlı calısmadan sonra cok yararlı olabilir.

darkhacker bunu beğendi.
  15. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    halen beklemedeyim boks u koydum kafaya yada kick boks bakalım nolcak o kum torbasına vurmak bana güç katsın adama 5 vuruşta yıkıcama 1-2 vuruşta yıkayım o bana yeter evde bilinçsizce kum torbasına vurmak yararlı olmaz..

16. virtual_sky

virtual_sky Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    aynen, evde tek başına kum torbasına vurarak çalışma sakın, çok fena sakatlıklar olabiliyor. bak uzman tv'de bazı videolar var izle onları, videoda adam özellikle uyarıyor. sakın evde kendi başınıza çalışmayın diyo. parmak, bilek kırılmaları olabilir ki bunlar da boks arzunu başlamadan bitirir. boksa ben de bu ara heves saldım ama bakalım...

17. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    benimde feci başlama isteğim var kıckbox istiyorum, bu konu benide heveslendirdi :)

18. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    kavga etmek dövüşmek sokakta ögrenilir salonda değil salonda sadece antreman yaparsın arkadasınla idman yaparsın kum torbasına vurursun ama gercekten dövüşmek iyi dövüşmek sokakta ögrenilir :)

murderali bunu beğendi.
  19. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Evet herşey salonda bitmez yürekte ister. istersen öğren tüm taktikleri her şeyi SALONDA ama sokak ile salonu karıstırmayın birbirine sokakda adaletli ve düzgün kavga olmaz çıkar saplar yada 4-5 kişi dalarlar sokakta kural yoktur..Siz korkarsanız tüm taktikleri bilseniz bile bi poha yaramaz ..

Son düzenleme: 4 Kasım 2010
  20. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    tabiki olmaz kıck boks un çalışma antremanları falan gerçekten agır ve güzel ama bnce boks daha iyi bn bizim arkdşla dalga geçerdi antremanlardan sonra gerçi hala da öle gelirdi burnunda bant gözünde morluk falan dayagını da yerdi yani ögrenirken ögrendi şimdi müsabakalardada yiyo ama dışardada alayına atar durumunda :)

neden mi ? adam sayısız dayak yemiş ögrenirken dayak yerken atmayı da ögrenmiş ee neyden çekinsin yicegi kavgada 3 5 yumruk onu her antremanda yiyo zaten bak gidersin inş. ve inş. gitmendeki sebeplerden biride benim yazım olurda banada dua edersin :D

darkhacker bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş