CytoSport Cyto Gainer

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 7 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 19
    52,8%
  2. Orta karar

oy sayısı 12
    33,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 5
    13,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Gerçek anlamda büyümekte zorlanıyor musunuz ? yada hacminizi korumakta problem mş yaşıyorsunuz ? O zaman Cytogainer - özellikle sizin için taşarlanmıştır. CytoGainer yüksek miktarda protein ve karbonhidratı şekersiz ve yağsız olarak sağlamaya yardımcıdır.

Eğer sizde bizler gibi çoğunlukdan iseniz, diyetiniz sırasında miktar yağ ve şeker alacaksınız ve buna ek olarak başka birşey kullanmayacaksınız. CytoGainer yüksek laktozdan ve düşük kalitedeli whey proteinden kaynaklanan rahatsızlık veren hissi engellemek için %98 laktozsuz yüksek kalitede whey ve whey peptid içerir.

CytoGainer protein sentezşni geliştirmek için glutamin bakımından zengin, kısmen önceden hazmedilmiş whey peptidleri içerir. Vücudunuz bu whey hareketlerine CytoGainer'in içinde bulunan ve kas büyesinden sorumlu BCAA ile cevap verir. Şekersiz, fruktozsuz ve sukroz'suz CytoGainer in içindeki kompleks maltodekstrinler özellikle sizin için kritik olan toparlanma sürecini başlatmak amacıyla besinlerin çabuk emilimini sağlamak için tasarlanmıştır. CytoGainer antrenmanlardan sonra kasa yakıt ve karaciğere glukojen sağlar. Böylece size yağsız kütle kazancı sağlar.

CytoGainerin Faydaları

Kaliteli protein: Kolay sindirim için 54 gr ön sindirim yapılmış ultra kaliteli glutamin bakımından zengin protein içerir.

Gelişmiş toparlama: Kompleks karbonhidratlar toparlanmayı güçlendirmek için sadece uzun linear zincirdeki maltrodekstrinleri içerir.

Kas ikmali: 3 gr kreatin monohidrat yoğun çalışmalarda kaslara gereken yakıtı sağlamaya yardımcı olur.

Koruma ve patlama: 2 gr L-glutamin kas dokularını korur ve bağışıklık sisteminiin güçlenmesine yardımcı olur.

Laktozsuz: Sadece %2 olan laktoz oranı mide ve bağırsak bozulmalarının önüne geçer

Az yağlı: %97 yağsız

Az Şekerli: Sukroz, Fruktoz ve basit şeker içermez.

Kolay karışır: Suyun içinde hemen karışır. Blender gerekmez

Mükemmel tad: Kesinlikle ağoz sulandırıcı aroma

Ekli Dosyalar:

uranium62, demircan256 ve AngryHun bunu beğendi.
  2. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Ürün hakettiği ilgiyi daha görememiş.Halbuki içerik olarak gördüğüm en iyi ürünlerden biri.İleride True-Mass'a alternatif olarak kullanabilirim.Kullanan varsa tadını veya etkisini paylaşabilirmi?

3. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Fiyat haricinde her şeyiyle 4-4lük bir ürün.

4. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    BSN True Mass da dahil olmak üzere piyasadaki bütün gainerların üstündedir.Tecrübeyle sabittir.Tadıyla etkisiyle her şeyiyle mükemmel bir ürün.Ancak Cytosport markası henüz Türkiye de bilinmemektedir.Tek rakibi yine CytoSportun ürünü olan MonsterMass'tır.Bunun haricinde kıyas kabül etmeyen bir üründür.Kesinlikle tavsiye ederim.

5. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    benim hep bi sıkıntım var bu tip mass ürünlerinde
    boyum 1.88 kilom 86
    ama sadece hafif göbeğim var,kollarım ince omuzları ince bileklerim ince,kısacası göbeğim var büyük diyebileceğim :) bu ürün ben kullanmalımıyım? 2 aydır protein karbo agırlıklı besleniyorum,tuz şeker undan uzak duruyorum ama hacim alamadım

6. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Bu ürünü eğer bulabiliyorsan kesinlikle kullanmalısın.Ben 1 ayda cok da iyi olmayan bir beslenmeyle 5 kilo aldım . Kesinlikle göbek yapmayan bir ürün.Kullanım olarak sabahları kahvaltı öncesi 2 ölçek antrenman sonrası 2 ölçek gayet etkili oldu bende.Gözle görülür bir hacim artışı sağladı.Ayrıca yağsız yiyeceklerden uzak durmak gibi bir hata yapma fazla olmamak kaydıyla yağlı yiyecekler de tüketmelisin kilo almak için.Saygılar.

technical1967 ve moothy bunu beğendi.
  7. sport

sport Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende bu üründen sipariş ettim ve sanırım yarın elimde olucak. Sonuçlarını buradan paylaşırım fakat nasıl kullanmam gerekiyor? Yani kutunun üstündeki talimalardaki gibimi kullanmam gerekiyor.

İnternette şöyle bir bilgi var;

Günde iki kez ikişer kaşık (75 gr) ürünü 250 ml su ile karıştırarak tüketiniz.

8. emregoksu_91

emregoksu_91 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Evet yaklaşık 250-300 Ml su ile gayet iyi oluyor.Ben sabah kalkınca ve antrenman sonrası kullandım.Etkileri gerçekten inanılmaz umarım size de faydası olur.

sport bunu beğendi.
  9. sport

sport Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kargo bulunduğum yere ulaşmış ama henüz elime geçmedi. Bugün antremanım çok ağır değil bacak antremanı ama yinede antreman sonrası kullanmaya başlayayımmı? Yoksa ertesi gün mü başlamalıyım.

Son düzenleme: 24 Şubat 2012
  10. sport

sport Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar doğrumu yapıyorum bilmiyorum ama CytoGainerı sadece günde 2 ölçek olarak kullanıyorum. Antreman sonrası ve akşam yemeği sonrası. Bazı yerlerde günde 2 kez 2 ölçek yazıyor sanırım doğrusu nedir?

11. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    sabahta kullanabilirsin

12. sport

sport Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim sormak istediğim günde 2 kez 1 ölçek mi yoksa 2 kez 2 ölçekmi?

13. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    beslenmene gören sen ayarlayabilirsin eger yeterli karboyu alıyorsan bunu idman sonrası kullanman yeterli,ama alamıyorsan sabah 2 akşam 2

14. sport

sport Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta gibi bir sürede CytoSport Cyto Gainer bitti. Oldukça memnun kaldım. Fakat bir hatamı yaptım acaba günde 2 defa 2 ölçek kullandım (toplamda 4 ölçek) ve her defasında ölçeği ağzına kadar doldurup 300 ml su ile karıştırdım.

15. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    az bile kullanmışsın kullanma talimatına göre ;)

16. sport

sport Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Normalde ne kadar kullanmam gerekiyordu? Ayrıca tekrar gainer alıcam. Sizce tekrar aynı gainerımı alayım yoksa BSN True Mass yada başka bir gainermı tercih etmeliyim.

17. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    memnun kaldıysan devam et derim şahsen

1 servis:4 ölçek yani 2 kere 4 ölçek alabilirsin idman öncesi ve sonrası

18. sport

sport Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dün tekrar CytoSport Cyto Gainer siparişi verdim ve bugün elimde olucak inşallah :) Bazıları kahvaltıdan önce kullanıyormuş ama antreman sonrası 2 ölçek, akşam yemeği sonrasında 2 ölçek kullansamda sorun olmaz heralde. Açıkçası suyla karıştırdığımda da lezzet olarak oldukça memnun kaldım.

19. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    kullanmış olan arkadaşlar yorum yaparsa iyi olur almayı düşünüyorum

20. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Düşünmeden alabilirsin çok çok üst düzey bir ürün ve sonuç almamak için gerizekalı olmak gerekir.BSN True Mass' tan bayağı bir iyi olduğunu hatta Bsn' nin bu ürün yanında çok çok zayıf kaldığını söyleyebilirim.Tat konusunda da etki konusunda da daha iyi ganier olduğunu sanmıyorum.Yağlandırmadan göbek yapmadan 4-5 kilo alabilirsiniz düzgün beslenme ve antrenmanla. Kullanım olarak Sabah kahvaltında önce veya sonra farketmez.Bir de antrenmandan hemen sonra.Ölçeği kendine göre ayarlayabilirsin ancak yanılmıyorsam ben sabah 2 antrenman sonrası 2 ölçek kullandım.Antrenmandan önce kullanmak gibi bir hataya düşme sakın ürünü çöpe atmış olursun.Antrenmandan 2 saat önce karbonhidrat ağırlıklı bir yemek yemen yeterli olacaktır.Saygılar

Son düzenleme: 6 Nisan 2012
    khephnes ve moothy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş