CytoSport Ürünleri Stoklarda!

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve supplementler.com tarafından 6 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
  2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Muscle Milk Ürününü kullanmıştım. Aldığım yerde 2 tane vardı ve ben markayı çok iyi bilmediğim için deneme amaçlı olarak bir tanesini satın almıştım. Çilek aromalıydı ve şimdiye kadar kullandığım supplementler içerisinde en iyi aromaya sahip olanı buydu. Etki anlamında ise beklentilerimi fazlasıyla karşılamıştı.

2. kutuyu almak için gittiğimde ise kalmamıştı ve bir daha da cytosport ürününe rastlayamadım.

Bu markanın Ülkemize gelmiş olması gerçekten sevindirici.

Monster Milk, Monster mass, monster amino ve cyto gainer ı kullanmak için sabırsızlanıyorum.

AngryHun bunu beğendi.
  3. FRANKCEO

FRANKCEO Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Ah ah yine yanacaz :)
    Muscle Milk deneme zamanı geldi artık!

Seytantuyu Monster Milk kilo aldırıcı mı anlamadım ? kalorisi aslında yüksek sanki ?
    Çok fazla ürünleri var, Cyto gainer bu kilo aldırıcı. Monster Mass kilo aldırıcı olmalı.
    Nedir bu ürünlerin farkı ?

Bu arada CytoMax Perfomance plus 9,3 puan almış amerikan sitelerinde !
    RTD içecekleri vardı ödül alan, o yok mu aralarında ?

4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    gainer mass bunlar zaten kilo aldırıcıdır ayrıca içindeki kalori ve protein oranındanda anlaşılır

5. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    muscle milki deneyeceğim.

6. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel ürünlere benziyor ama fiyat olarak biraz pahalı geldi monster milk bana.

7. DeibLER

DeibLER Yeni Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    bu fiyatlarla epey de kalır stoklarınızda sevgili forum sponsoru.

Zer0, Pluchart, rei ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    musle milk'in içeriği iyi değil 1ölçekte 16 gr protein var ve 6 gr yağ herhangi bir ürünle karşılaştırırsak muscletech nitrotech 1 ölçek 25 gr protein 1.5 gr yağ aradaki farkı görün muscletech daha hesaplı ve daha etkili olur bu durumda diğer protein tozları içinde aynısı söylenebilir 6 gr yağ fazla 1 ölçekte 2 ölçek alsan 32 gr protein 12 gr yağ almış olacaksın ben bunun pek iyi olcağını sanmıyorum monster milkin de yağ oranı yüksek ama protein açısından daha iyi musclemilke göre
    hardline %100 wheye bakarsak 1 porsiyon 2 ölçek 32.7 gr protein 3 gr yağ hardline bile değer olarak daha iyi etki konusunda birşey diyemem muscle milk denemedim ve muscle milk adındanda belli olduğu gibi süt diyor süt kazein proteinine girer antrenman sonrası kazein yerine whey almak daha iyi sonuç verir gece yatmadan önce içilir muscle milk

9. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Emin olmadigimiz konularda yorumdan kacinalim derim.

MuscleMilk Amerikanin en populer protein tozlarindan biri.

Forumda bu urun hakkinda zaten baslik var.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/cytosport-muscle-milk-t20031.html

Nedir ne degildir, neden bu kadar protein var arastirdiniz mi ? bu yorumu yazdiginiza göre sadece kafadan atmissiniz. Ürünün ismi Milk diye sütle ne baglantisi olabilir ?
    Kaldi ki bu firmanin bu ürününe Nestle (dünyanin en büyük gida firmasi) ürünün süt olmadigi icin dava acmis. (http://www.bnet.com/blog/advertisin...scle-milk-isnt-milk-wants-ftc-to-step-in/1837)

740 kisi yorumlamis: 10 üzerinden 8.7 puan almis bir ürün.
    Nitrotech örnegin 7,4 puan almis..

Son olarak bu ürünün hazir icecegi Amerikanin en cok satan hazir protein icecegi.
    http://www.bevnet.com/news/headlines/2008/11-6-2008-PBG_muscle_milk.asp/
    Muscle Milk, the leader in protein-enhanced functional beverages in the United States.

Muscle Milk ürünü belki kendi markasindanda (cytosport) daha büyük bir markadir. "CytoSport, the maker of Muscle Milk" pazarlamalarinda da kullanilir :)

Son düzenleme: 17 Eylül 2011
  10. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    hazır içecek peki bu sütlümü suylamı yada meyve suyu gibi tadımı var?bence sütlüdür ve haliyle kazein grubuna girer içerik olarak zayıf diyorum diğer ürünlere göre ve yağ oranı yüksek e 32 gr protein için 12 gr yağ almaya bence değmez başka ürünlerde 3 -4 gr kadar yağ alırsın 2 servis koyarsan ve 50 gr civarı protein eder

11. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Bu forumda bencesi olmamali. Neden tahminlerle yorum yaziyorsunuz anlam veremiyorum. Internetten bunlari ögrenmek cok zor degil aslinda ?

Ürünün ne oldugunu halen anlamis degilsin. Bu nedenle bu sekilde yorum yaziyorsun. Protein orani yüksek olsun diye bir ürün ariyorsan zaten bu ürün sana göre degil. Ama artilari nedir bu ürünün bilgin var mi ?

12. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    kullanmadığım için olabilirmi ben kullandığım ürünlerden 2 tanesine örnek verdim daha birçok ürün kullandım amabunu kullanmadım değerleri geçelim geç sindirilcek antrenman sonrası geç değil hızlı sindirilebilen protein türü lazım ve yağ oranı yüksek bunuda söylemek istiyorum ama anlatamadım

13. caner86

caner86 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    muscle milk, bsn no-xplode ,bsn nitrix , üniversal amino1900 kullanıcam ürünleri aldım nasıl kombine edilmeli kullanımı nasıl olmalı etki almak için bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirimweightlifter

Sayfayı Paylaş