Cytadren(Aminogl

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve trundirs tarafından 8 Mart 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. trundirs

trundirs Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    24,5
    Yer:
    istanbul
    Cyclofenil: Neoclym, Rehibin, Sexovid, gibi ticari isimler altında Schering, Poli Roussel, Serono, Teikiku Zoi Japan firmaları tarafından 100-200-400 mg tablet olarak üretilmektedir. Bu da anabolik/androjenik steroid değildir. Vücudun kendi testosterone seviyesini ve üretimini doğal yolla arttıran hormonal bir ilaçtır. Doğal olarak kuvvet, ölçü ve enerji arttırımı yapar. Düşük östrojenli olmasına rağmen etkisi büyüktür. Yan etki olaak; beyaz sivilce, arzularının geçici olarak artması, sıcaklık hissi, bazı sporcularda ise depresif etki görülmektedir. Karaborsada zor bulunduğundan, Meksika doping üreticileri, aluminum foil üzerine "Fertodur Tabletas" yazılı etiketler yapıştırarak satmaktadırlar. Altı haftadan fazla kullanılmamalıdır. Günlük dozu 400-600mg arasındadır.

Cytadren: (Aminoglutethimide)Mamomit, Orime-ten, Rodazol gibi ticari isimler altında, Ciba, Pliva gibi ilaç şirketleri ve onların patenti altında çeşitli ülkelerde 100-250mg tabletlik dozlar halinde üretilmektedir. Bu da anabolik ve androjenik steroid değildir. Vücuttaki kortizonu etkiliyen bir ilaçtır. Bu da Anabolik hormonları etkileyerek vücudun gelişmesine ve kuvvetlenmesine sebep olur. Günlük dozu 2-7 tablettir.

bu bilgileri dandik bir arkadasim yolladi. simdik ben bunlari duydum eskiden de duymustum ama kullanmadım daha dogrusu bulamadim. bunlar hakkinda bilgisi olan varsa paylassin ben de biseyler bulursam paylasicam.

not!: insanin basina ne gelirse ya meraktan ya tarraktan gelirmis.

luciano bunu beğendi.
  2. luciano

luciano Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de bu maddeleri merak ediyorum. Sanki Clomen ve clomid tarzı ilaçlar. Acaba aynı ilaçlar mı yoksa farklı mı ? Türkiye'de bulunuyor mu, yoksa yine undergroundmu ? Bahsedildiği gibi hatırı sayılır etkileri varmı bu ilaçların, yoksa sadece PCT için mi kullanılıyor? bilen arkadaşlar paylaşırlarsa seviniriz. Teşekkürler

3. Tripcan

Tripcan Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul / Ataşehir
    Anti östrojen sınıfına giriyor bu iki ilaçta...

Biraz Cyclofenilden bahsedelim , PCT olarak kürde düşen doğal testosteron üretimini yükseltmek için kullanılır.HCG ye göre avantajları uzun süreli [ haftalarca ] kullanılabilmesidir HCG ise 2 haftadan fazla kullanılmaz genellikle...PCT de tavsiye edilen dozaj günlük 400-600mgdır.Genellikle ilk haftalarda ( testosteron üretimindeki artıştan bahsediyorum ) belirgin bi artış gözükmez bu yüzden ilk iki hafta HCG ile birlikte almakta fayda var.En fazla 6 hafta kullanılmalı.İlacın erkeklerdeki bilinen tek yanetkisi (çok hafif hissedilecek şekliyle) androjenik yanetkilerdir : yağlı cilt , akne , agresyon ve libido artışı gibi.Bayanlardaysa hormonal denge daha hassas olduğu için ateşlenme vs vs

Uykum geldi ve yarın finalim var , yarın akşamda Cytadren hakkında bildiklerimi yazacağım...

luciano bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş