Cristiano Ronaldo

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ofrome tarafından 12 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. ofrome

ofrome Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar geçen gün CR7 nin belgeselini seyrederken günde 3000 mekik çektiğini söyledi siz ce gerçek mi ?

2. halil_37

halil_37 Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    43
    bence yalandir :)

3. ofrome

ofrome Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Banada pek inandırıcı gelmedi ama

4. jr.zlatan

jr.zlatan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3000 mekik mi bilmem ama antrenman sonrası salonda özel olarak karın çalıştığını ve 6 farklı karın hareketi yaptığını biliyorum.bu adam zaten dünyanın en iyi fiziğine sahip futbolcusu.3000 çekmesine şaşırmam :)

5. canberkdinc

canberkdinc Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    3000 mekık bence o baklavalara hafıf bıle kalır bana göre cunku adamda 1 ıle 3 kg arası bır yag wardır 1.ci yagsız 2.ci cok ıyı bır 8packı war :d

6. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Belgeseli iyi dinleseydiniz günde 3000 mekik diyor. Tek seferde değil.

7. anatomie

anatomie Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İstanbul
    o kadar şöhretli bir yıldız olsanız değil 8 tane 16 tane de çıkartırlar adama o adamın vücut geliştirme için kimlerle çalıştığını ne kadar üst düzey ortamlarda bulunduğunu düşünün adam belki her bölgeyi farklı hoca ile çalışıyor ve bu iş için kim bilir ne kadar para harcıyor.3000 mekik olayına gelince bence abartıdır.

8. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    3000 mekik yaklaşık bi hesaplama yaparsak 3 saat sürecektir neredeyse tabi dinlenmeleri de katıyorum minimum olarak bu adam antremana gidecek futbol antremanından bahsediyorum hem salona bodybuilding hem de üstüne maçları olacak ingiltere fa cup,şampiyonlar ligi,ingiltere premier lig ve bir kaç tane daha vardı isimleri aklıma gelmiyor hem bu maç temposu bir de haberlerden duymuştum genelevine gitmiş google de araştırabilirsiniz hem orda güreş hem sahada güreş artı üstüne berlusconi'nin eski manitası Faslı Kerime El Mahruk ile yat yatmadığı kadında kalmadı.Tüm bunların üstüne her gün 3000 mekik yani her gün 3 saat daha ayırıyor mekiğe bu adam hiç uyumuyor mu bunları yapmaya gün içinde 24 saat yetmez arkadaşlar hele ki bu 24 saatin 7 veya 8 saati uykuya gidiyorsa.Ben inanmadım açıkçası.

Bu arada internette cristiano ronaldoyla ilgili bir video buldum ilgilenen arkadaşlar izleyebilirler.Bana çok komik geldi özellikle cristiano ronaldo2nun yüz ifadesine bakın herşeyi anlatıyor o yüz ifadesi korku'yu dehşet'i şaşkınlığı cristiano ronaldo antremanı yarım bırakıyor korkudan:D:D:D https://www.youtube.com/watch?v=VSnA9elTHdA&feature=feedlik linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

9. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Ronaldo La Liga da oynuyor ıspanya lıgınde Real Madrıd de.. gun ıcerısıne bolundugu zaman 3000 mekık cekılebılır dıye dusunuyorum

10. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Ha unuttum belkide manchester united ı ona çok yakıştırdığımdan hala o forma altında görüyorum da ne alakası var ingiltere,ispanya zaten futbolun gözde ülkeleri yani genelde oradaki takımlar izleniyor ve popüler ve maç sayılara fazla bunu biliyorum google de araştırırsan daha iyi anlamış olursun.Yani bütün yazdıklarımı okudun da bir ispanyaya:( takıldın ya helal olsun.Tamam sen dedin ya yapabilir diye bundan sonra cristiano ronaldoyu pardon ispanya la liga da real madrid'te oynayan cristiano ronaldoyu artık kimse tutamaz yakında arta kalan zamanlar da ay'a çıkar yeni bir galaksi keşfeder.Son olarak görüşüne saygı duyuyorum mıçtık sıvıyım dedim :)

Son düzenleme: 25 Haziran 2011
  11. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    art nıyetle bırsey yapmadım karıstırmıs olacagını dusundum duzelttım kotu amaclı bsy yok orta da boyle tepkı vermene de gerek yok .. sabah kalktıgından gece yatana kadar gecen vakıt suresınde 3000 mekık cekılebılır dedım bnce spor ıcınde bulunan bırı ıcın zor olacak bsy degıl bu karsımızdakı adam bır ıs adamı olsaydı zamanı nasıl ayırıyor dıye dusunebılırdık .. nyse

Sayfayı Paylaş