Creatine ve Whey Tavsiyesi

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve Airoud tarafından 20 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Airoud

Airoud Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Amacim hacimlenmek ve 10 kilo almak. Creatinde yukleme yapacagim. Kullandiklarinizdan en cok hangisinden memnun kaldiniz ?

Muscletech premium whey kullanmistim ve memnun kalmistim. Bu urunu deneyen varsa baska kullandiklariyla kiyaslayabilir mi ?

2. MaSKeLTR

MaSKeLTR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Airoud merhaba;
    On Whey protein veya ON Complete Protein(ConcantreWhey+IsoleWhey+HydrolizeWhey+Casein+Yumurta albümini) de olabilir. Ayrıca creatin desteği alacağın için bence uygun ürünler bunlar.
    Creatine olarak ON micronized creatine (monohidrat) alabilirsin. Ya da G .N. C. Creatine 189 tabs (Kreatine Hidroklorür) diye bir ürünü var tablet formda hidroklorür olması monohidrattan daha fazla yararlanım demek oluyor.
    1,25 gr hidroklorür creatine = 5-6 gr monohidrat creatine

3. Airoud

Airoud Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yorumunuz icin tesekkur ederim ama benim ihtiyacim olan deneyim sonucunda soylenenler. Ayrica hali hazirda whey, amino ve multivitamin kullaniyorum. Kullandiklarimdan ziyade genis bir yelpaze altinda karar vermek : )

4. Samet ÜNSAL

Samet ÜNSAL Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    AnkarA
    weider whey yada optimum whey öneririrm kreatin olarakda dymatize creapure kreatin baya sağlam Başarılar :D

5. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    @Airoud

Weider premium whey kesinlikle önermem burdan bakabilirsin sebebine: https://www.bodyforumtr.com/threads...-daha-pahalıya-satılması.139783/#post-1165703

Optimumun da her zaman abartıldığını düşünmüşümdür. Onun dışında burda açıkladığım geçmişte oluşturduğum bir excell var :https://www.bodyforumtr.com/threads/en-makul-wheyi-seçin.41182/page-5

Resimi buraya da ekleyeyim:

Tabloyu detaylı incelerseniz optimum almak için bir sebep olmadığını görebilirsiniz.

Kreatin olarak piyasadaki en iyi kreatin benim bildiğim, Alman ALZCHEM firmasının ürettiği Creapure. Bu hammaddeyi Weider da aynen alıp satıyor Scitec de Hardline da. Hangisi ucuzsa onu al derim. Hepsi birebir aynı içerik. Zaten yazıyor.

Fakat benim şahsi kanaatim Hardline whey 3matrix whey almanız. Zaten bir ölçeğinde 3gr Creatin var. Ve içerdiği kreaitin bildiğim kadarıyla Alzchem'in ürettiği creapure. Yani gün içinde iki ölçek içsen 6gr creaitin yapıyorki bu yeterli bir rakam.

Hayır ikisini de ayrı ayrı almak istiyorum dersen Scitec'e bakabilirsin, kullanamdım ama yurtdışı çok fazla olumlu yorum okumam bir yana, içinde sindirim enzimleri var. Anladığım kadarıyla içimi oldukça rahat bir toz.

Saygılar.

6. VelodyBuilder

VelodyBuilder Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Optimum’un kreatini gayet iyi yükleme yapmadan kullanıyorum şu an 12.günüm biraz hacimlendirdiğini düşünüyorum, performans konusunda ise antrenmanlarım uzun soluklu olsa da kullanmadan öncesine göre daha az yoruluyorum artık, ağırlık olarak bacak dışında bir artış görmedim henüz.

7. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Scitec veya sci-mx kreatinlerinden birini deneyebilirsin. Bunun dışında creapure hammadeye sahip multipower veya weider de olabilir. Whey protein olarak ise yine Weider, Sci-mx ve Scitec marka whey proteinleri bir araştırmanı öneririm.

8. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Kreatinde grenade veya scitec fiyat kalite ürünleri hem servis hem içerik kuvvetli, proteinde de bence weider usa derim fiyat yüksek ama kesinlikle değiyor.

9. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Grenade kreatin'i merak ediyorum bende ilerde kullanmayı düşünebilirim. Grenade BCAA çok iyidi kreatin merak uyandırdı

10. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Ö
    Grenade bcaa yeşil elma tadı kesinlikle öneririm ayrıca kreatinde 5gr 100 servisti yanlış hatırlamıyosam fiyat olarakta uygundu

legolas246 bunu beğendi.
  11. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Dediğin gibi BCAA yeşil elma ve çilek mango harikaydı. Tropikal meyve gelmiş acaba onun tadı nasıl tek kullanımlık bi denemek lazım :)

legolas246 bunu beğendi.
  12. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Denedim pek damak tadıma uymadı

legolas246 bunu beğendi.
  13. Ramazanhill3445

Ramazanhill3445 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Multipower Bcaa veya Grenade Bcaa alabilirsiniz.
    Weider, Optimum, Multipower tercih edebilirsiniz protein tozunda

Sayfayı Paylaş