Creatine Ethyl Ester - Etkileri Nelerdir+Nereden Bulabiliriz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Pump Forever tarafından 9 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    MErhaba
    bu konuda bilgili arkadaslar bize yardımcı olursa sevinirim. .Ben sahsen Flexte ilgili makale gormustum.. bi daha arastırıp bulmayaca calısacam..
    3 ana soru war sorulacak....

1- Etkileri, Sonucları nelerdir?
    2- Creatine monohydrate ile arasındaki fark nedir?
    3- Hangi firmanın ürünü war ve nerden getirtebiliriz ya da bulabiliriz?

Saygılar

2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    1-2- Creatin ethyl ester yeni bir ürün (2-3 senelik) ama yeni ortaya çıkarılmış bir ürün değil...kısaca, geliştirilmiş creatin denebilir(yani creatin monohydrate'ın sağladığı faydayı sağlıyor bu da)...ya da ester eklenmiş creatin monohydrate...ester, kabataslak ifadeyle dokularda da bulunan organik bir bileşim...temelde yaptığı işlev dokuların emme gücünü arttırmak...dolayısıyla da, ester eklenmiş creatinin, dokularda daha iyi absorbe edildiği söyleniyor...ayrıca...yükleme dönemine gerek bırakmadığı...daha az dozla aynı etkiyi oluşturduğu...creatin monohydrate'ın bazı kişilerde yaptığı alerji, hazmolmama vs gibi sorunları yapmadığı...avantajları bunlar...teorik olarak tüm bu avantajlar kabul ediliyor...pratikte ise,yeni bir ürün olduğu için, deneyler giderek artıyor ve sonuçlar teoriyi destekliyor...

ancak..tüm bu anlattıklarımdan, Creatine Ethyl Ester'in creatin monohydrate'dan farklı bir etki oluşturduğu manası çıkmasın...sonuçta hedeflediği etki aynı etki...creatin monohydrate stoğunuz varsa, bitmeden bu ürünü almayın...ya da...dilerseniz creatin monohydrate'a da devam edebilirsiniz...

3- bildiğim kadarıyla, yanılmıyorsam, kaliteli kabul edilen her markanın bu ürünü var(tabi yurtdışında) ...Ultimate, Optimum, Weider,Instone...ama ben de henüz kullanmadım(zira creatin monohydrate stoğum bitmedi)...şu aşamada yurtdışından getirtebilirsiniz sanıyorum...ya da denk gelirse getirtmiş satan bir yerden...

3. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Tek bulabildiğim foto bu başka markalarında fotosunu görürsem yine koyarım buraya 8)

4. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
  5. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    birde bunu meyve suyuyla icmene gerek kalmiyormus ne derece dogru bilemem ama antremandan sonra aldigim icin mecburen zaten elma suyu iciyorum yaninda... bayagi bi süredir kullaniyorum (cellmass arctic blast. tadi harika. ilk aldigim zaman tadini o kadar sevdim ki hep mesrubat niyetine icmek istedi canim) ve su ana kadar hic kesmedim. iyide etkisini gördüm. ayakta dumble curl de 16 nin altinda ezilirken bunu kullandim ve acayip güc verdi 18 19 derken simdi 20 ile calisiyorum. 4 kiloluk artisin creatine ethyl ester ile ne kadar etkisi var bilemem ama sanirim bayagi bi güc verdi bana. vücutta gereksiz su toplamasida yapmiyor ve biraktiktan sonra etkisi ve verdigi güc hemen kaybolmuyor normal creatinde oldugu gibi. kullandigim en etkili supplement diyebilirim. pump kardes, sen bunu kullansan varya acayip güclenirsin su anda kaldirdigin kilolar bile inanilmaz. benim gibi yavas gelisen birisinde bu kadar etkisi varsa sana acayip yarari olur diye düsünüyorum. saygilar.

6. lord-angels

lord-angels Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba konu güncellenmeyeli bayağı bir olmuş...Ve CEE konusunda forumu araştırdığımda yeterli bilgi bulamadım...Öncelikle daha önce hiç creatine kullanmadım ; şimdi protein tozu ile kullanmayı düşünüyorum..Araştırdığım zaman CEE in daha yararlı olabileceğini düşündüm ama kapsül olarak almam imkansız çünkü hap yutamıyorum....Toz olarak da bir tek Genrise'in Ethyl Ester'ini bulabildim...Ama bu ürün iyi bir ürün müdür acaba??Yada toz olarak başka hangi creatini önerebilirsiniz

7. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Creatin'in cinsi önemlidir ama bildiğim kadarıyla monohidrat kadar araştırma yapılmamış üzerinde.Kesinlikle kötüdür demiyorum çünkü denemedim ama maddi durumun iyiyse şahsım adına cell-tech öneriyorum çünkü alınan kreatinin en etkili şekilde kullanılması için formüle edilmiş(fiyatı cep yakıyor gümrükte tanıdık yoksakafa_ ) Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Sayfayı Paylaş