Creatinde Marka Seçiminin Önemi var mıdır?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve RaJeV tarafından 24 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Şu an için optimum creatine kullanıyorum. Ama bu BSN cellmass ve Muscletech Celltech linklerini okuyunca insanlar çok abartılı şekilde tarif etmişler creatini. Ben şahsen o kadar büyük bir şey olarak hiç düşünmemiştim ama o başlıkları okuyunca kafam karıştı. Siz bi fark yaratır mı?

BSN cellmass alıp uygulamak istiyorum ama o kadar paraya değer mi?

Şimdi benim optimum da 50 kullanımlık 30-40lira bsn de 50 kullanımlık 125-150 lira arası bu fark neden sizce? bench_O

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    degmez dedıgın urunler + olarak seker dolu

markası onemlı degıl ama su var pure olanalr daha mantıklı :)

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Evet çoğunun içinde şeker olduğu için tercih etmek istemiyorum ama bsn cellmass 0 sugar diyor o yüzden onu mantıklı görüyorum ama fiyat yine devasa :)

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Bu tür creatine içerikli komplex ürünlerin içeriğinde şeker türevi karbonhidrat (dextroz , maltodextrin vs.) olmasının nedeni kan insülin seviyesini yükseltip ürünün içindeki başta creatine ve diğer maddelerin dokularda daha kolay emilip daha fazla depolanmasını sağlamak için konmaktadır. Ayrıca bu karbonhidratlar glikojen depolarının doldurulmasına da yardımcı olurlar.

Eğer saf creatine alıcaksan bu ürünü kullanırken basit şekerler ile beraber kullanman ürünün performasını ortalma %50 oranında artmasını sağlar.

Sayfayı Paylaş