Controlled Labs

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve zuzu tarafından 17 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
  2. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    zuzu bence cok kaliteli bir urun ,controlled labs guvenilen bir supplement markasi amerikada,kullanirsan pisman olmayacagin dusuncesindeyim,
    ayrica purple wraath a alternatif scivation xtend gosterilebilir.

zuzu bunu beğendi.
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    zuzu bunu beğendi.
  4. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni bir konuyuda açma nedenim yazdığım diğer ürünle olan kombinesinin belki daha iyi sonuç verebileceği içindi. Sorun yarattıysam affola.

O kadar çok ürün çeşidi oldu ki karar vermekte zorlanıyorum. Hepsi birbirinin türevi gibi, umarım verdiğim paraya değer.

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    mesajınızda kombinasyondan bahsetmiyorsunuz..

kombinasyonu paylaşmak için bu konudan devam edebilirsiniz..sorun yok..

zuzu bunu beğendi.
  6. eLiasGR

eLiasGR Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu iki urun hakkında BB.com forumdan controlled labs yetkilisi ile msjlasmıstım. tabiki cok objektif yaklasması beklenemez ancak cok basarılı oldugunu soyluyor. kullanım sekline gelince onerdigi zamanlama soyle;

green mag; antremandan 45 dk once 1 olcek
    prple wraath; antremandan 10 dk once 1 olcek ve antreman esnasında icilecek suya karıstırarak antreman sonuna kadar azar azar tuketilecek 1 olcek

seklinde idi. tavsiye edilen in bu oldugunu soyledi. ben 2 olcek yerine 1 olcek kullanmak istesem hangisini kesmem daha dogru olur dedigimde bana o zaman antreman oncesindeki cıkarın antreman sırasında azar azar tuketin dedi.

bu arada bu ikilinin BB.com da kombo fiyatı var sanırım 8-10 usd daha ucuz.

zuzu bunu beğendi.
  7. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    eLiasGR teşekkür ederim cevabın için, bende o forumdaki mesajları okudum genelde hep o yetkililerden gelen mesajlar vardı ve açıkçası baya ilgilenmişler ürünlerin kesinlikle arkasında duruyolar. Hatta birkaç yerde eğer bütçeniz kısıtlıysa off günlerde normal creatine mono kullanabilirsiniz tabi alacağınız sonuçları olumsuz yönde etkileyebilir diyolardı (gerçi bence bi vücutçuya bu mesaj yeterlidir iyi ürünü kullanması için :) ). Ayrıca indirim olayını söylemen çok iyi oldu haberim yoktu bundan. Alıp deniyecem.

8. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    3-4 antremandır bu iki ürünü kullanıyorum, daha önce whey dışında bir supplement kullanmamıştım.

Tek tek ele alırsak Green Magnitude'un bi etkisini anlayamadım, sanırsam bu normal 3-4 antremanda anlaşılıcak birşey değil sonuçta. Ancak karışabilirliği çok iyi, ben elmalısını aldım tadıda çok güzel hiç zorlanmadan içebiliyorum, hatta hoşuma gidiyo diyebilirim :)

Purple wraath ise çok enteresan geldi, antremandan 10 dk önce bir ölçek ve antrenman esnasında 1 ölçek kullanılıyo. Ürünün anında bi etkisi var, ki hoşuma gitmiyo pek. 1 ölçek ürünü içtikten sonra çok fena bi karıncalanma oluyo vücutta gözlerimi ovuşturasım yüzümü kaşıyasım geliyo enteresan bi şekilde ki ürünün açıklamalarında bu karıncalanma olabilir deniyor. Antrenmana başladıktan sonra bu karıncalanmalar geçiyor. Valla iyi bişey mi kötü bişey mi onuda pek anlayamadım, 1 ay sonra anlaşılır heralde :) Bu ürününde karışılabilirliği çok iyi, tadıda fena sayılmaz rahat içiliyo ancak green magnitude gibi olsada içsem demiyorum :)

9. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    zuzu hep purple wraathi alacakken scivation xtend aldim,hep biseyleri eksik geldi bana ,yani bu seni etkilemesin benim sacma bi dusuncem,biraz daha etkilerinden bahsedebilirmisin acaba p.w nin,idmandan sonra agrilarin azaldimi yada idmandan once ,patlama etkisi gosterdimi,son sorum ise icinde olcek varmi varsa eger 1 serving kac gram

tesekkur ederim.

10. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    1 serving 12g, idman günlerinde 2 serving kullanıyorum. idman olmayan günlerde ise kullanmıyorum, pek hoşuma gitmedi karıncalanma hissi açıkçası. Tabi bide uzun dayanması için böyle yapıyorum, zaten bundan sonra yurtdışından getirebilme imkanımız kalmadı gibi birşey :) o yüzden sadece idmanlarımda kullanıyorum.

Antrenmanlar nası geçiyor dersen, kaç aydır kilitli kaldığım ağırlıkları yavaş yavaş aşıryorum gibi, salonda çalışabileceğim bir arkadaşım olsa daha iyi olacak benim için ama tek çalıştığım için fazla riske sokmuyorum kendimi. Şu an glutamin, creatin(green mag), whey, universal gh max ve purple wraath ı kullanıyorum ve yemek düzenime dikkat etmeye çalışıyorum elimden geldiğince.

BB.com forumlarını araştırınca bu en büyük sorunum olan karıncalanma doğal birşey olduğunu öğrendim. Sizlede paylaşayım bu sayfaları. Beta alanine den kaynaklandığı söyleniyor ve bu etkinin azaltılabilmesi için ipuçları verenlerde olmuş.

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=3676521&highlight=purple+wraath+tingling
    http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=2335231&highlight=purple+wraath+tingling
    http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=921891&highlight=purple+wraath+tingling

SciVation Xtend'i bende düşündüm ama creatine'i de controlled labs dan alınca bunuda o marka alayım dedim. Seninde o ürün hakkında yorumlarını duymak isterim, Purple wraath'ın Purple Endurance Complex dediği olay dışında bi farkları yok gibi sanırsam içerik olarak. Fazla uzattım sanırsam :)

11. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0

yok yok fazla uzatmadin,beni xtend almaya yonelten sey icinde p.w de olmayan seyler olmasiydi bunlar glutamine ve citrulline malate i onun disinda endurance complex dedigin sey bcaa dan baskasi degil bu da p.w nin tablosunda acikca belirtilmiyordu ama xtend de kac gr leucine kac gr isoleucine yada kac gr valine oldugu belirtiliyor ,onun disinda hemen hemen servingleri ayni xtend de 11.8 gr mi ne 1 serving,ayriyetten tadi da igrenc xtend in bunu da belirteyim cok iyi karismiyor ve ustunde hic bir zaman agzina goturemedigin kopuk olusuyor ama etkisi muazzam tabi ben gunde 6 serving aliyordum baya etkili idi.

12. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Zuzu bu ürünler hakkinda güncel yorumlarin nedir?
    Merak ediyorum acikcasi, cok ses getirmeye basladi gibi.

13. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Purple wraath çok kaliteli bir ürün bence. Halen bitirmedim ancak içerik olarak ve etki olarak konuşursak kesinlikle başarılı bir ürün. Ancak bana ters bi etkisi oldu, beta alanin çok fazla yan etki yaptı bende yani yan etki demek belki haksızlık olur ama karıncalanma hissi çok rahatsız ediciydi. Tad olarakta pek hoşuma gitmediği için çok nadiren kullanıyorum.

Green magnitude'a gelirsek bu ürünün etkisini pek hissedemedim ancak şu zamana kadar kreatinden hiç verim alamamıştım zaten.

Başlığı açtığım zaman en önde gelen ürünleri bu 2 üründü ancak şu an çok ürün sayısını arttırdılar sanırım ve hepsi hakkındaki yorumlar olumlu yönde. Zaten amerika'da çok tanınmış bir marka, tabi Türkiye'de halen weider, all star vs. diye tutturan insanlar olduğu için kulağa duyulmamış ve güven vermeyen bir marka gibi geliyor ancak kesinlikle öyle değil.

Despo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş