comma diye bır grup

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve tamiyatr tarafından 15 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. tamiyatr

tamiyatr Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar comma diye bır grup varmış.CD hiçbir yerde bulamıyorum bulan varsa bana link verebilirmi ve ya downlaod edebıleceğim yer.Şimdiden teşekkürler

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Progressive Metal

eMule'da var albümleri.

Elusive Dreams ve Free As God diye iki albümleri olması lazım. Bi aralar dinliyordum mp3leri bende mevcut. Fena değiller ama Dream Theater'dan falan sonra hiç kesmez.

3. tamiyatr

tamiyatr Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bu grubun şarkıları cok lazım gondeırsen sevınırım.Çoook sevdiğim birisine supriz yapacam

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Blitz'in de dediği gibi progressive metal yapan bir Türk grubu. Eski Taksim Sold-Out'ta gitmiştik dinlemeye. daha doğrusu ilginç bir program vardı, Radical Noise/Antisilence/Comma ve Infected'tan ayrılan birinin kurduğu(Kadir'di galiba) bir black metal grubu sahne alacaktı. Mekanın önünde büyük bir kalabalık, ikiye bölünmüş bir taraf hardcore bir taraf metal tayfası :) Herkes tip tip bakıyordu birbirine. Bizde önceden girdik, mantıken önce daha hafif olan hardcore grupları çıkar, dinler gideriz dedik. Nasıl bir organizasyon ise önce black metal grubu sonra Comma çıktı :? Opeth coverları falan çaldılar. Vokalistleri sıkı biriydi cidden. Sonra Antisilence ve en sonda Radical Noise çıktı, bizde o vakite kadar ne kulak kalmıştı ne bir şey. eMule'da bulabilirsin.

5. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Ben de Sold-Out'ta King Diamond konserine gitmiştim, ön grup Comma idi; yıl 2001 idi; gözümde canlandı birden anılar... Güzel konserdi; Comma'nın ayrı bir havası vardı ama King Diamond rulz! :evil:

Sayfayı Paylaş