Coleman ın göbeği

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve kerem tarafından 30 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Büyüme hormonunun en büyük yan etkisi ; organların büyümesi işte Coleman...[​IMG]

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    IFBB jurilerinden gelen uyarılar üzerine son zamanlarda (Olympia 2005) biraz küçülttü bu göbeğini ama hala var ve iğrenç duruyor. Bu adam ne kadar kaslı olsa da o göbeği göründüğü anda tüm karizma gidiyor. Nasıl Mr. Olympia seçiyorlar anlamak mümkün değil çünkü herkes böyle göbekli değil, Coleman'a kas açısından çok yakın olup göbeksiz olan çok adam var ama onlar ilk 5 e bile zor giriyorlar. Allah akıl fikir versin bu adamlara diyorum.

3. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Evet bencede.. Katılıyorum sana. Korkunç adaletsizlikler var... Neyse bakalım bu sene ne olacak???

4. jeyjey

jeyjey Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    çok kotu cok...

Resmen hantal hayatında hiç spor yapmamış bir insan gibi gobeği var...

Estetıkten cok uzak coleman ne yazıkkı :cry:

5. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Daha oncede soyledım, yarısmalarda tıcarı dusuncelerle efsane yaratıp arkasında durma gelenegı var.

Ayrıca bu koca gobek ısı bencede buyuk adaletsızlık, ronıe bundan 3-4 sene once cok daha ıyıydı , bel ınce olmadıktan sonra body yarısmasının bır anlamı kalmıyorkı . Eskı bakıs acısına donulmelı bence , vucuttakı proportıon ve cut goruntu dıkkate alınmalı sadece en ırı olana bakılmamalı.

Ronıenın hele bulk donem halını gorsenız gercekten ıcler acısı bızım dunyamızdan degıl , ve ınsanların bodye olumsuz bakısacısı olusturmalarını saglıyor.

6. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    bende aymem katılıyorum ve bunun gitgide daha kotuye gidecegini tahmın ediyorum nerde arnold abimizin o estetigi arkadaslar :D

7. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    İşin komiği, Coleman'ın şovunun en temel hareketi, sahnede yan dönüp, göbeğini göstere göstere yürümesi. Adeta göbeğim var ama umrumda değil çünkü çok kaslıyım diyor. Benim böyle bir zayıf noktam olsa asla yan dönmemeye çalışırım çünkü karşıdan karnı gayet ortalamanın üzeri duruyor. Öte yandan Badell Olympia 2005'te Coleman'ın bu yürüyüşüyle fena dalga geçti, bulursanız izleyin; o sahneyi arkadaşlara gösterirken tekrar görünce gülüyorum hala.

8. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Peki Blitz varmı elinde o video veya linki. Verebilirmisin bize de seyredelim ve gülelim.... Merak ettim vallahi şimde...

9. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bende Olympia 2005in tamamının divxi var 1 GB kadar, eMule'dan çekebilirsiniz. Dikkat 2005 olduğuna emin olun, 2004ü çektim adı 2005ti sonra gerçek 2005i çektim. Badell'in bu muhteşem dalga geçişi 2005te yer alıyor, sırf onun için bile showu izlemeye değer.

10. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bence de cok igrenc bir göbegi var hatta birgün düsünmüstüm arnold neden daha hos gözüküyor gözüme diye ve en cok hosuma giden arnoldun beli olduguna karar verdim...

11. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    saydam yani gümüş kemer ince bele diyosun :D :D

bu weider amcanın artık işin suyunu çıkardığı düşüncesindeyim.

haydi kas hacminin orantısızlığına birşey demiyorum ama yarışma standartları sonucu bu kadar rezil bi mahlukat seçiliyorsa yarışma standartlarında birşey var demektir. bilmediğimiz çok şey olduğunu da düşünüyorum, ve tabii bu olympia olaylarının adil olmadıını da.

12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    her insanın kendi vucudunda ne kadarda örtmeye çalışsa yada eşitlemeye çalışsa üstesinden gelemediği bir bölge vardır herkesin çok iyi yada kötü oldugu nokta vardır

colemanın başı dertte :)

13. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Colemanın ne kadar büyük göbeği olursa olsun showunu çok iyi yapıyor ve kazanıyor.zaten adama herkes 1. gözüyle bakıyor ve ölmezde sağ kalırsa 2006-2007-.... mr.olympiada rakibi yok bence.jay catlerda en iyi 2. dalında oscarla jübilesini yapar bence. :badgrin: acı ama gerçek bu.

14. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Cutler daha genç sanırım 30un başlarında coleman da 43 olması lazım yolun sonunda.Cutlerin önünde daha çok yol var en az 8sene.Az deil kesinlikle 1.liğe kasacak ve alabilecek özellikte biri...Ayrıca gunter varv mükemmel karizma ve vücut...Ama göbek meselesine gelince gerçekten kötü duruyor.Şişmandan ziyade hasta olduğunu bellli ediyor.Sonu pek de iç açıcı deil colemanın...Artık kalbi dayanmaabilir bu kadar büyük cüsseye.9yapsında ondan sora bence girmez bidaha ki yarışmaya...Bu tehlikeyi göze alamaz.jübilesini yapar bu yarışma da..Yapmazsa zaten onun için büyük kayıp olur...Sonu hüsran ile bitebilir...10.seneyi tamamlayım derken.Ve artık daha fazla yükleme yapmazsa ölümü daha da ileriye atabilir...Yoksa organları dışarı fışkıravak... :badgrin: :badgrin:

15. Arnold1975

Arnold1975 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten çok rezalet bir görüntü. Nasıl bu adam birinci seçiliyor hayret yani. Juri göbeğe, görüntüye bakmıyor, kimin adamı olduğuna bakıyor demek ki... :D

16. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu adam şampiyonken ölmez inşallah.bizler için çok kötü bir reklam olur.artık jübilesini yapmalı derim.alıcağını aldı zaten.

17. The Barabarian CoNaN

The Barabarian CoNaN Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kuaför
    Yer:
    istanbul
    O GÖBEK DEĞİL DİYAFRAM

Selam arkadaşlar orada gördüğünüz göbek değil diyafram o kiloda bir adamın beslenmesi için gerekli mide kapasitesi ile diyafram yapısı ona göre büyüklükte bu yüzden bence bakılması gereken six pacx lerin üzerindeki definisyon O adam firness ci değil bunu göz ardı etmeyin..

18. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    Re: O GÖBEK DEĞİL DİYAFRAM

boş versene abicim diyaframı herşey aşikar şimdi bu resmi alsak ve bu sporla ugraşmayan birine gösterip piyasanın en iyisi desek nederler bize yada bir eşinize dostunuza göstersenız söyleyecegi ilk şey tühh sana bunun gibi olmak içinmi ugrasıyorsun (annem kesin böyle der) rant ve çıkar için hertürlü ahlak ve profesyonelliğin göz ardı edildiği bu ortama verilebilecek en iyi örnek en iri olana şanpiyonluk verilecek diye birşey olmamalı bence uygun estetik ve kütlenin bir arada olmasıdır marifet

19. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    bence estetiğin hiç şansı yok artık düşünebiliyormusunuz frank zane gibi birinin artık şansı varmı?????? ama o incecik bel ve estetik vücut hatta daha iyileride var ama şansları yook

20. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    içinde bulundugumuz ortam malesefki hergecen gün sonu tüketmekte insanlar doyumusuz ve tatminsiz olmakta bir telefon piyasaya çıkmadan diğerinin tasarımı bitmiş oluyor arabalar içinde aynı ortada bir kısır döngü dolaşmakta artık herkez mevcut olayda bir an önce sonu görmek istiyor en çok gelişen adam nekadar gelişir ?
    korkuyorum sitede yakında sunu diyenler olacak kür yapacam bunun için spora başlamayı düşünüyorum bana yardımcı olurmusunuz (gereçler amacın önüne geçiyor farkındamısınız )2. ayında kür tavsiyesi isteyenlerin ne kadar oldugunu az çok takip edenler görmüştür sanırım

Sayfayı Paylaş