Cok utaniyorum,yardim ederseniz cok minnettar kalirim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ceo07 tarafından 15 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. ceo07

ceo07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selam.Antalyadan yaziyorum.1981 dogumluyum,1.85 boy 90 kiloyum.Arkadaslar 2002 yilinda panik atak rahatsizligina yakalandim.Hala da zaman zaman suruyor bu sorun,ama %90 azaldi.Bu hastalgii gecirmek icin bir suru antidepresan tedavisi gordum.Hala da kullaniyorum cipram.Artik ilaclardan kurtulmak istiyorum ve bu spor cok iyi geliyormus ruhsal rahatsizliklara.Ayrica 2002 yilina kadar cok sportif bi adam olmama ragmen,antidepresanlarin da verdigi rehavetle kendimi bosladim,abur cubur yedim,hareketsiz kaldim,pc basinda oturdum surekli.Ve vucudum gordugunuz uzere igrenc bi hal aldi Sad .Ben öyle kas sisirmek istemiyorum.Göbegim gitsin bi de sirtimdaki kamburluk gitsin,dik durayim guzelce yeter.Yuzum iyi olmasina ragmen,sanirim bu vucut yuzunden kizlar da pas vermiyor eskisi gibi.Evlenme cagi da geliyor yavas yavas sikintiya giriyorum.Sizlerin beslenme,spor,fitness hareketleri konusunda tavsiyelerinize muhtacim.Cunku cok utaniyorum vucudumdan :(Gobek yapim da bi garip neden boyle oluyor anlamiyorum bazen cok sisiyor,gaz mi birikiyor stresten fln anlayamiyorum. Beni engin tecrubelerinizden yararlandirirsaniz minnettar kalirim.Herkese Allah saglik nasip etsin.Gerisi yalan...[​IMG]

2. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım ilk önce hoşgeldin foruma bence yavaş yavaş bu spora başlamanı tavsiye ederim alkol filan kullanıyonmu bilmem ama tabi onları bırakman lazm yoska spor yapmanın bir amacı kalmaz tabi forumda bayağı bilgili insanlar var onlar sana daha detaylı bilgiler vierceklerdir ilk önce azim et ben vericem de bu kiloları ve bu spora başlamanı tavsiye ederim hiç kafana takma göbeği azimle çalışırsan üstesinden rahatlıkla geliceğine inanıyorum kolay gelsin arkadaşım

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Foruma Hosgeldiniz,

Kendi vücut resimlerin adli foruma basliginizi acmissiniz.

Vucut hakkinda yorummu istiyorsunuz yoksa, resimi gönderip ona göre yardimmi.

Burada vucudunuz hakkinda yorum istemediginiz icin Tasindi

Lütfen özel mesajlarinizi kontrol ediniz.

Saygilar
    /Despo

4. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    forumu incelersen aradığın cevapları bulacaksın...aam senin ilacın kardio+diyet...

5. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    kardio yap

yani sıkı koş, yediklerine dikkat et bunun yanında body de çalış. ayrıca alkol alıyorsan da bırak. azmedersen başarırsın. bilgisayar başında zaman harcıyacağına spor salonunda ter at.....

6. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    başlığı açıp kayboluyorsun olmadı böyle yazdığın yazıda dikkatimi çekti kendini çok geriyorsun bu yazına bile yansımış bu gidişle ilaçlardan ve panik ataktan kurtulamazsın tavsiyem spor salonuna başla yediklerine dikkat et ne istaren arama yap bulacaksın forumda kalori cetvelinden tut yemek tariflerine kadar kolay gelsin

7. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    bu arada bu spor duruş bozukluklarını giderir bendede kambur bir duruş vardı şimdi kasmadığım zaman bile dik duruyorum sürekli masa başında olmama rağmen

8. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Sporun dısında gunluk hayatta dıkkat etmen gereken sey karnını sureklı cekerek dolasmak, otururken calısırken bıle aklına geldıkce nefesını tamamen verıp sonra karnını cekerek dıyaframını gelıstırmek ve ıskembeyı hıc bır ogunde tamamen doldurmamak.

Karın kasları cok ozenlı calısılmasa bıle en azından gun ıcınde ıcıne cekerek durmaktan bıraz kendını toplar.

9. aren

aren Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Surekli alkol kullaniyor musun?buradan bira gobegin varmis gibi duruyor.eger kullanmiyorsan,bence doktora gozukmelisin.bunun disinda sindirim problemlerin var mi?cok hizli ve asiri yemek yiyor musun?gaz sikintin var mi?cok stresli bir hayat suruyor musun?bunlara verdigin cevaplara gore seni yonlendirebilirim.

Sayfayı Paylaş