Cok utaniyorum,yardim ederseniz cok minnettar kalirim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ceo07 tarafından 15 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ceo07

ceo07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selam.Antalyadan yaziyorum.1981 dogumluyum,1.85 boy 90 kiloyum.Arkadaslar 2002 yilinda panik atak rahatsizligina yakalandim.Hala da zaman zaman suruyor bu sorun,ama %90 azaldi.Bu hastalgii gecirmek icin bir suru antidepresan tedavisi gordum.Hala da kullaniyorum cipram.Artik ilaclardan kurtulmak istiyorum ve bu spor cok iyi geliyormus ruhsal rahatsizliklara.Ayrica 2002 yilina kadar cok sportif bi adam olmama ragmen,antidepresanlarin da verdigi rehavetle kendimi bosladim,abur cubur yedim,hareketsiz kaldim,pc basinda oturdum surekli.Ve vucudum gordugunuz uzere igrenc bi hal aldi :( .Ben öyle kas sisirmek istemiyorum.Göbegim gitsin bi de sirtimdaki kamburluk gitsin,dik durayim guzelce yeter.Yuzum iyi olmasina ragmen,sanirim bu vucut yuzunden kizlar da pas vermiyor eskisi gibi.Evlenme cagi da geliyor yavas yavas sikintiya giriyorum.Sizlerin beslenme,spor,fitness hareketleri konusunda tavsiyelerinize muhtacim.Cunku cok utaniyorum vucudumdan :(Gobek yapim da bi garip neden boyle oluyor anlamiyorum bazen cok sisiyor,gaz mi birikiyor stresten fln anlayamiyorum. Beni engin tecrubelerinizden yararlandirirsaniz minnettar kalirim.Herkese Allah saglik nasip etsin.Gerisi yalan...[​IMG]

2. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    arama yaparsan istemediğin kadar bilgiye ulaşacaksın emin ol...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş