cok onemli sahibinden.com da dolandirildim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve golian9 tarafından 3 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. golian9

golian9 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba herkese sahibinden.com dan ilk defa alisveris yaptim ama satıcı dola
    PHP:
    ndirici cikti supplement yerine tugla yollamis ptt kapıdan odeme secenegi ie kontrol edip alacagimi dusundum fakat postaci para almadan actirmayinca mecbur kabul ettim ve no explode yerine tugla cikti saticinin adi mert cebi pazartesi savciliga gidecem adminler sizden ricam bu durumu forumdakilere bildirmeniz cunku ilanlari hala duruyor insanları tuzak/rina disuruyorlar sakin ptt kapidan odemeyi kabul etmeyin dolandirici cok profesyonel bisey ispat edemezsin diyor ve kaçıyor karakola gittim bisey yapamadilar artik savcilik olayi cozecek

---RamSes---, pastnova, onbir ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Örn veriyorum, Türkiyede 2kg optimum whey 140 tl iken gidip 2kg ı 80 90 tl e alırsan tuğlada çıkar, kremitde. Gittigidiyordan ******den bir kaç kere aldım memnunum.

Ayrıca ürünü siteden onaylamadığın sürece problemde yok, iade et

3. golian9

golian9 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Adminlerden ricam bu konuyu dikkat cekecek bisekilde foruma koymalari cunku bu hirsizlar baska kimsenin canını yakmasin supplement konusunda cok bilgili ve insanlari rahatça kandirabilmekeler dahq once çok alisveris yaptım ama ptt kapıdan odeme sistemi tuzak oldugunu bilmiyordum

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Geçmiş olsun karde...savcılık yanında birde site yetkililerine mail attın sanırım atmadıysan onlarla irtibata geçmeyi unutma...ve rezilliği tüm sitelerde yazdığınıda belirt..paşa paşa sana yardım edeceklerdir...

tekrar geçmiş olsun...

sultanmehmed ve AngryHun bunu beğendi.
  5. golian9

golian9 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Bende defalarca o sitelerden alisveris yaptLB

m bu ürünler türkiyede olmayinca atliyabiliyorsun get alisverisi degildi direk sahibinden anlaşmayla yolladı amacım hala dolandirmak üzere insanlari bilgilendirmek

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:38 ----------

Siteye hem mail attim hem. aradim get ilan olmadığı için bisey yapamiyorlarmis onľrinda isine geliyor bu olaylarda fakat ilanlarin cogu getsiz ptt kapidan odeme sistemi insani tuzaga dusuruyor nasıl olsa bakarim oyle alirim diyosun fakat görevli actirmiyor buda dolandiricilarin ekmegine yag sürüyor saticida zaten ortada yok telefonu açmıyor sitede msj yollamami engelliyor yasal yoldan bisey yapamasamda haram olsun o paralar

6. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Geçmiş olsun, ayrıca karşılaştığın durum üzerine insanları aydınlatma çabanıda tebrik etmek gerek....

Merak etme, bilişim mah lerinin ne denli günümüz koşullarına paralel geliştiğini hepimiz iyi biliyoruz, çatır çatır hakkını alacağına inanıyorum. Bu dönemde internetten tuğla göndermek profesyonelik değil, hele birde sana ispat edemezsin lafını telefonda söylediyse tamamen k.bakmayın ahmaklıktır....

hiç yoktan tlfn kayıtları istenilir, sonuçta eninde sonunda hakkını alacağına inanıyorum, tekrar geçmiş olsun. (Ayrıca para işlemini halledikten sonra bari, postacının yanında açsaydın paketi hemen işin dahada kolaylaşırdı.)

pastnova bunu beğendi.
  7. golian9

golian9 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim olayı cozebilecek yer @savcılık olduğunu ogrendim en !zindan bu tatilde olay pazartesi gerceklestigi icin tatilde bisey yapamadim postacida bırakıp gitmesi bir oldu Benim hatam o durumda kabul etmek oldu açtırmiyoraan almiyorum diycektim dediğim gibi internet alisverisinde yoeni biride degilim boşluğa geliyor demekki herkese iyi geceler simdiden. umarim yazdıklarım insanlari haberdar eder

8. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Kapıda alma seçeneğini tam olarak bimiyorum ama elbet ürünü siteden
    onaylama seçeneği vardır.

Kolay gelsin, sorununuz çözülür inş.

9. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

Sanırsam sahibinden sitesinde o yöntem yok..gittigidiyorda var ben alışveriş yaptım..ürün elime ulaştı..kafama uattı ve girdim siteye onay sekmesine tıkladım ...satıcı ancak o zaman parasını alabiliyor ve kartımdan o zaman para çekiliyor...ama bunlarınki saçmalık olmuş....ayıp...

Bu arada sahibinden sitesin alışveriş yapmış bulunmaktayım an itibariyle ürünüm kargoda...kıllanmaya başlicam ama daha bugün verildi...bakalım hayırlısı...artık...

sultanmehmed ve AngryHun bunu beğendi.
  10. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Geçmıs olsun daha dıkkatlı olmak gerekıyor bu konularda ..o sıte de cok supplement satısı var daha dıkkatlı olmak gerekıyor

11. Knec

Knec Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Birdaha aklında bulunsun, ne olursa olsun, getsiz alışveriş yapma sahibindenden yapıcaksan, gittigidiyordada get gibi sistem var.Bu sistemlerle yaparsan seni kandiramazlar, sende şimdi böyle uğraşip durmazdin.

12. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Öncelikle geçmiş olsun diyorum peşini bırakma diğer vg forumlarına da bu konuyu açabilirsin .

Siteyi bende dolaştım bugün bazı adamlar özellikle distributorlerin satmadığı ürünleri amerikadan getirdim diye koymuş . Daha önce satışları yok , kullanıcı profillerinde referans yorumu yok . Bu gibi satıcılara dikkat edin daha önce satış yapmamış kullanıcı profilinde yorum olmayan kişilerden ürün almayın .

Get sistemi olmayan yerden alışveriş yapmayın .

13. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Katılıyorum ayrıca türkiyede distribütör İSt. ****** daydı galiba

14. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    kardeşim bende o satıcıdan 900 gr lık nitrotech getirtiyordum. ürünü yollamış ama kaç gündür burada olduğu halde ptt şubesine gelmemiş.Yemin ediyorum Allah yüzüme gülmüş. bide kargo takip numarası falan vermişti ona şaşırdım. sanada büyük geçmiş olsun kardeşim maalesef arada çıkıyor böyle ********ler. işin komik yanı , adam hem ürünülerimin hepsi amerikadan geldi falan diyor hemde sudan ucuz fiyatlarla siteye koyuyor.AMAN UZAK DURUN

15. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım bu mantığı anlamıyorum bir kaç tl ucuz diye öyle sitelerden alıyorsun adamı dava etsen sonuç alamazsın adam dicek sana senin ürünü saklamadıgın veya atmadıgın veya kullanmadıgın ne malum ne cevap vericeksin ? tuğla yığma,baca 13.5 8.5 hangisiydi daha çeşitleri varda saymama gerek yoktur supplementlerin zaten satış siteleri var ordan alman önerilir 5-10 tl ucuza kaçarsan böyle olur geçmiş olsun tuğlayı odanın bir köşesine koy gördümü hatırlarsın ayrıca bir satıcının sabit adresi telefonu yoksa o güvenilir değildir zaten ama supplementlerin yetkili satıcılarından aldınmı sorun yaşamazsın bir sürü site var merak ettim tuğla sağlammıydı bari kırıkmı geldi :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:48 ----------

tel kaydı varsa birşey diyemem ama ben dolandırmış olsaydım mesela telefonu açmazdım ayrıca ptt veya kargonun o durumda yapacağı hiç birşey olamaz adam getir götür uğraşıyor içinde fatura olmadıgı sürece sen bunu inandıramassın adam üstüne kafa bulur senle ama ben olsam teli açmazdım veya yanlış aradınız filan derdim dolandırıcı fazla kafayı çalıştırmamış tuğla göndermek profesyonellik değil ama 40 yıl düşünsem gelmezdi gülmekten yarıldım adam en azından insaflı davranmış ya içinde kağıt olsaydı ? ama haram para kazanıyor öbür dünyada çeker cezasını ama adam profesyonel değilmiş tel kısmında hata yaptı neyse tel kaydı alınırsa nezaretten çıkınca daha profesyonel davranır ne diyelim hayırlı olsun artık

16. MoonKhan

MoonKhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sana tuğla mı yollamış? ben şanslıyım demkki bana en azından boş 5 lt lik pet şişede un yollamış :) arkadaşlar dikkat edin internetten alışveriş yaparken.kesinlikle GET olmasına özen gösterin www.sahibinden.com dan alışveriş yaparken. 5-10 tl kar yapmaya çalışırken elinizdekinden de olmayın. MERT CEBİ ismine dikkat edin arkadaşlar.kesinlikle dolandırıcıdır kendisi.

17. ozpirik

ozpirik Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    İstanbul
    Un daha kötü. Yanılıp suya katıp içsen kendini hastanede bulursun :) Adının bir önemi yok. Bin tane hesabı vardır, yoksa da açar yenisini. Yukarıda yorumlarda yazılanlara dikkat etmek şart. Satıcının referansları, tel no'sunu kontrol edin. PTT ile de asla kabul etmeyin, geri götürsünler.

18. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Güvenilir supplement sitelerinden alsaydın ya niye böyle bi yola başvurdun. geçmiş olsun ne diyeyim

19. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Bende hepsiburada dan şınav barı sipariş ettim 16.08.2011 de bir aydır hala gelicek :D
    Müşteri temsilcisi sürekli bayan çıkıyor birşey diyemiyordum , geçen hafta erkek çıktı :D patladım elemana gitti :D :D

20. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    gittigidiyor hepsiburada gibi sitelerden asla alışveriş yapmam pahalıya alırım hem çabuk gelir hem güvenilir öyle sitelere hiç bir zaman güvenmem illa kredi kartı olacak zamanında ps 2 cd si alıcaktım havale yapalım diyorum kabul etmiyor illa kredi kartı ama iyikide almamışım

Sayfayı Paylaş