Cok mesaj atmak bunaltırmı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BenDayanamam tarafından 14 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. BenDayanamam

BenDayanamam Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar iyi akşamlar benim bi sorum olacaktı ben bi kızdan hoşlanmaya başladım yaklaşık 2-3 haftadır konuşuyoruz facebook üstünden ara arada kızı okul cıkışından almaya gidiyorum facebook mesaj atıyorum hergün girer akşam 7 8 gibi haftasonları ise girdiginde gece 1 2 kadar takılır bende mesaj atarım sürekli konuşuruz ama canımı sıkan bi olay kız yazdıklarıma cevaptan cok genelde gülme smilesi yapar takmıyor gibi ama bu gülme smilesini başlarda cok yapardı ilk tanıştıgımızda yani ilk 1 2 haftada şimdi yavaş yavaş iyi gitmeye başladı konuşmamız artık cevap verebiliyor yani yorum hesabı mesajımda cok bekletmiyor. ama bi türlü bana mesaj atmıyor napmam gerekiyor arkadaşlar facebook girince cok mesaj atmayımmı kızı bi yerlerde davet etmeyi düşünüyorum bi cafeye götürmeyi planlıyorum ama orayada gitsem ne konuşacağımı bilmiyorum kız biraz utangaç ve çekingenlikde var ve biraz bendede var aynı şekil ve coğu konuyu facebook konuşuyorum şimdi yüz yüze konuşacak konu kalmadı en son bana okey öğret öğret dedim olumsuz cevap almadım tamam olur dedi cafeye lettop götürmeyide düşünüyorum öğretme amaçlı okey biliyorum maksat bilmemezlik

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    yahu ne dertlisin sen bu kız konularında :)

butun baslıkların bu konuyla ılgılı :)

at mesaj ama fazla degıl ve kızı artık davet et hem sen rahatla hemde bız :)

bulus konuscak bısey bulunur merak etme :)

onbir, ParZ, rockybalboa7 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Hakkinda bilgi edin kardesim, birde ara bir karakter bul sizi kaynastiracak muhabbet sikintiya dusunce ivme kazandirsin. Sen kendin gibi davran dogal ol.

Azi bunu beğendi.
  4. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Lettop'u kucağına alma,testisleri eritiomuşşş....Ben öyle duydum...

sporcu., Swager, Lineonline77 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. F@T!H

F@T!H Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Aşırı atma bırak arada o atsın.
    Yüz yüze burada işin zor hele ilk buluşmaysa, ben yolda ezber bile yaptım kızı gördüm diyeceklerimi unuttum, cep telefonundan konuştuk çatır çatır konuştum buluştuğumuzda niye böyle konuşmadın demişti.
    Buluşunca hobilerini filan sor biraz kendini tanıt onuda tanımaya çalış atıyorum 3 kardeşsin 1 kız kardeşim 2 erkek kardeşiz falan filan kendini tanıt yani. Buradan söylemesi kolay gerçi ama buluşma esnasında hepsi uçup gider aklından kitap okumanı öneririm. Gerçi illa konuşmanın bittiği yer olucak ileriye doğru ve bende o aşamadayım anlatıcak bişeyler düşünüyorum.

6. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bence foruma Aşk diye bir bölüm açalım :) Abartmadığın sürece sorun olmaz :)

Azi bunu beğendi.
  7. F@T!H

F@T!H Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Fena fikir değil aslında :)

8. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    arada kendini ağırdan sat ama bunu hep yapma sonra bu beni hiç düşünmüyor umrunda değilim merak etmiyor hesabı olur :) buluşuncada konu konuyu açar zaten merak etme yeterki buluş bi kafede falan tavla oynayın güzel olur konuşamıyorsan bile ortak bişeyler yapın ister istemez konuşursunuz sonra alışırsın :)

9. Lineonline77

Lineonline77 Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Fazla sıkma kızı fazla mesaj atma buluş kızla konuşamıyorsan bir aracı olsun o biraz aralara girsin 30 dklık felan en azından senin rahatlamanı sağlar sonra sende rahat rahat konuşursun oda gider

10. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Olduğun gibi takılmaya devam et. Yapacağın her yanlış burada söylediklerimizden fazlasıyla yararlı olur.

Sayfayı Paylaş