Coenzyme Carnitin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve miroskiv tarafından 16 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. miroskiv

miroskiv Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abilerim arkadaşlar, ben yaklaşık 2-3 ay önce bir spor salonuna yazıldım. Vücut geliştirme olarak yazılmıştım tabi o zaman hocam bana kilo verdikten sonra seni güçlendiricez ve vücut geliştirme salonuna alıcam demişti ben spor salonuna bir kaç hafta gittikten sonra yaklaşık bir ay gittim. Fakat 2 aydır gitmiyorum üşengeçlikten salı günü tekradan başliycam benim hızlı kilo vermem gerek.

Boy : 1.70

Kilo : iki ay önce salonda tartıldığım da 82 çıkmıştı, 2 aydır gitmiyorum tartılmadım büyük ihtimal 90 olmuşumdur.

Arkadaşlar sizce african mango veye Coenzyme Carnitin felan alayım mı bir sorun çıkar mı sizce, biraz araştırdım african mangoyu kötülüyorlar işe yaramıyormuş fakat Coenzyme Carnitin iyi gibi geldi sizin yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Tavsiye once forumda biraz takil, beslenme bolumunu tamamen oku, sonra baslik ac. Aradigin cevaplarin hepsi forumda inan.

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    Daha önce benzer bir konu açılmıştır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş