CLNBTRL Kürü İle Beslenme+idman Tavsiyesi İstiyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve drakula tarafından 30 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Merhaba yaş: 25 Boy:1.77, Kol:39, kilo: 76, 8-9 aydır body yapıyorum alt mide bölgesinde sinirlerimi bozan bir bombe var diyetle bayağı ufaldı üst mide bölgesinde karın kasları belirgin ama alt kısım (gerçi benden daha yağlı arkadaşlar var onların karınları ilerde durmuyor) gitmiyor, anatomimden herhalde fazla yağ yok ama göbek ilerde duruyor sıcak havalardan antremanlar zorlaştı iyi beslenemiyoruz biraz maddiyattan, supplement bu aralar çok zor mantıksız fiyatlarda antreman programım: egzersizlerin ilk setleri epey düşük ağırlıklarla çok tekrar set araları oldukça kısadır (30 sn veya daha az), 12 ila 6 tekrara kadar piramitlerim mide egzersizi haftada 2-3 gün yaparım fazla yüklenmem

1.gün; bench pres 5 set,incline pres 4 set, decline pres 4 set, dumble fly 3set, sonra barfix öne, enseye dörder set sonra cable roving 4set. bazende sırt-kanat önce yaparım
    2.gün; bar ile omza pres 5 set, çift dumble ile ön omuz 3 set, dumble yana açış 4set, dumble arka omuz2set, shruq 3 set. sonra squat, leg press, dizleri kırmadan yerden kesme,
    3.gün; 4set dumble curl, 3set scot curl, 3set barbel consentrate, sonra dar tutuş alna triseps pres 3 set, cable curl 3set ilk set halatla , dumble alna press 2 set,
    antremanlarda egzersizlerin bazılarını çeşitlendirmeyi seviyorum mesela kollar için her antremanda değişik egzersiz sistemi uygularım bana faydalı oldu görüşündeyim neyse sorum bu değil...

15-20günlük clenbuterol kürü yapmayı düşünüyorum, günde 4-5 tableti geçmiycem burası sıcak ve çok rutubetli kuvvetten düştüm dahada düşüyorum diyet yapıyorum ama sağlam değil protein az oluyor

Uzun lafn kısası yağ kaybederken kas arttırmak için cardiyo çalışması yapmadan antreman programında set sayısını arttırıp setler arasındaki süreyi kısaltarak clenbuterol kürüyle beraber yağ kaybetmek yönünde etkili olurmu? Antremanlardan hemen sonra 15-20 yumurta beyazını teflon tavada çok çok az yağ kullanarak omlet yapıp yiyeblirim bir dönem yapmıştım çok fayda gördüm ne dersiniz? Diger bi soruda mide egzarsızlarıne daha fazlamı yükleneyim, yoksa yağ kaybetmede fazla rolü yokmu? Birde uykusuzluk yan etkisini atlatmak için ilaç alım saatlari ve antreman saatlari ile ilgili tecrübeli arkadaşların görüşlerini bekliyorum

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    CLEANBUTEROL LE İLGİLİ TÜM CEVAPLARINI FORUMDA BULABİLİRSİN ANCAK BU YOK DERSEN BİZ ARAŞTIRI KOYARIZ AMA EMİNİM VARDIR BU KONU ÇOK KONUŞULDU ARAMA BUTONUNA YAZ ARA DİYET,BESLENME ,İDMAN ANTRENMAN NE ARARSAN BULACAKSIN KOLAY GELSİN

3. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    teşekkür ederim hsd araştıracağım.

4. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    baktım ama benim esas problemimle ilgili netice bulamadım şöyle soyliyim ben şimdi her gün iki bölge çalışıorum haftada bir gün dinleniyorum ve bu dönemlerde antreman yaparken ter 'fışkırıyor' çok sıcak ve rautubetli birde şu esnek korse kemerlerden sarıyorum belime ve ilk birkaç set mümkün olduğu kadar çok tekrar ve kısa dinlenme aralığı bırakıyorum clenbuterol kürü ile illa kardio çalışmam gereklimi zaten hafiften diyetteyim de bence işe yaryor ama çok şey bildiğini düşünen çok hata yapar birde sizin fikrinizi sorayım dedim

5. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    "setler arası dinlenme" diye arama yaptırdım gerçekten tatmin edici yazılar buldum yazanların eline sağlık yeinede tavsiyesi olan varsa bekliyorum

6. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet cardio yapmalısın amaç yağ yakmak daha estetik bir vücut görüntüsüne sahip olmaksa cardio ve diyet şart set aralarıında dinlenme süresine gelince bana göre kişinin o günkü performansına enerjisine bağlı olarak değişir çok tartışıldı ancak ben ogün yorgunsan uzun değilsem kısa tutarım bu tamamen seninle ilgili

Bozo-Baku bunu beğendi.
  7. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    dinlenme süreleriyle ilgili bugünkü antremanda bende senin dediğin olayı farkettim insanın kendi vücudunu dinleyip okuyabilmesi gerekiyor herhalde bugün kısa dinlenmeler ve fazla setler yapamadım, eğer yapsaydım ağırlıklar düşecekti ama öyle yaptığım günler de oluyor enerjik ve coşkulu antremanlar, her gecen gün tecrübe kazanıyoruz KARDİO ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAĞIM FIRSAT BULDUKÇA HEM KOŞU, HEMDE YÜZME YAPACAĞIM İNŞALLAH teşekkür ederim hsd.

8. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    CLNBTRL YÜZERKEN KRAMP YAPARMI ACABA?, başına gelen varmı?, bence olabilir neyapsam yüzmesemmi bi müddet birde universal 3001 ve weider whey protein sipariş ettim Almanyadaki bir tanıdıktan, o gelince sıkı bir kampa gidicem, başlamadan 2-3 gün dinlenicem, sakatlık olmazsa inşallah clnbtrl e ozaman başlayacağım, sigarayıda bıraktık sürper oldu.

9. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    bunu kullanırken neden yüzmeyesin kramplarında çaresi var unutma git eczanelere sana tavsiyem kramplar için magnesium kullanabilirsin bu arada kramp girsin girmesin fazla açılma şilede yaz başladığından bugüne kadar 52 kişi boğulmuş :cry: bende iyi yüzdüğüme inanıyorum ancak hayatta boyumu geçen yerde yüzmem havuz hariç

10. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    doğru söylüyorsun sevgili dostum magnesium olayı yarın izinliyim önce eczaneden bir güneş kremi ve magnesium alayım

11. ARWENPOWER

ARWENPOWER Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness ve Aerobic antrenör
    Yer:
    avrupa
    kilo 76 ve azıcık bir yağ var diye clenbuterol mu alacaksın? :shock:
    Bu çok yanlış düşünce ama. Bence tekrar düşün ve ona göre kendini ayarla. Normal diyet ve kardiyo çalışarak da rahatça başarırsın. Karın idmanını çok yapmayacaksın çok yaparak yağ erimez. Kardiyo çalış ve beslenmede dengeli ol yeter.

12. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Alakan için teşekkür ederim amacım sadece yağ yakmak değil taktir edersen clenbuterol ün anabolik etkiside var aynı zamanda zorlu antremanlarda supplement takviyesi (supplementin manası zaten takviyedir ama neyse ) de alacağım bu yaz dönemindeki kuvvet ve hacim düşüşü beni iyice hırslandırdı küre başlamadım ama kardio yapıyorum supplementleri sipariş ettim biraz daha ucuza buldum sanırım yakında gelir (weider whey protein ve 3001 universal) zaten clnbtrl kürünüde kısa ve nispeten düşük dozda yapacağım ve de sabah kahvaltıdan önce omega 3(balık yağı) ve E vitamini ayrıyeten başladım faydasını gördün eklem ağrılarım geçti ondanmı emin değilim ama bence kullanmakta fayda var çok ince diyet yapıyorum,

13. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    clnbtrl ün kalıcı yan etkilerini bilen varsa yazabilirmi vatana millete hayırlı olabilir, ben kalıcı yan etkileri olduğunu bilmiyorum efedrinden farkının bu olduğunu duydum o yüzden tercih ettim fakat kullanırken gerçekten gerginlik, uykusuzluk, kramp, bağzen baş ağrısı gibi yan etkilerinin olduğunu kendimden biliyorum lakin kalp ritmini bozduğunu veya kalıcı hasar verdiğini duymadım okumadım, bilmiyorum

14. KemankeşTaşdikenPehlivan

KemankeşTaşdikenPehlivan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SERBEST
    Yer:
    SIN CİTY
    Sencede artık definasyonu bırakıp irileşmek için çalışmanın vakti gelmedimi yine sen beslenmene dikkat et, kardiyoda yap, ama yeter artık öyle çok set çok tekrar az dinlenme küçülecen kendini biraz bas artık naabıyosun yeter

15. KemankeşTaşdikenPehlivan

KemankeşTaşdikenPehlivan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SERBEST
    Yer:
    SIN CİTY
    clenbuterolün kalı ı yan etkisini bende duymadım kimisi efendirden daha zararlı diyor kimide clenbuterole izin verirken efedrine şiddetle hayır diyor bu konuda kesin ve emin fikri bulunan olduğunu zannetmiyorum

16. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    bünyeye ve kişiden kişiye değişebiliyor.ben günde 8 clen aldığım zaman bile tık yoktu .efedrine den sadece bi tablet aldım 5 dk sonra kalbim güm güm atmaya başladı .kimiside günde 4 tablet clen alıyor kramptan adım atamıyor .

17. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Bencede clen sadece gerginlik, uykusuzluk, kramp ve az birşey çarpıntı yapıyor ama efedrinden tırsıyorum arkadaş bir senelik birlikteliğim var zaten demirlernen ama clen işe yaradı ama tek başına değil tabi belki o olmadanda bayağı sonuç alırdım bilemiyorum resimlerim bölümüne koyarm belki :D

18. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    İsterseniz başlığı silin yer kaplamasın

İsterseniz başlığı silin yer kaplamasın eğer başkaları faydalanır diyorsanız siz bilirsiniz

19. MasTaKiLLa

MasTaKiLLa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kür 2 aylıktır; günde 6 tane clenbuterol sabah öğlen akşam, anteremandan önce efedrin 1 tane, sabah kalkınca ve yatarken 1 er tane tiromel alıyorum. Haftanın altı günü antereman yapıyorum. hergün 45 dakika da cardio.

20. CENTAUR

CENTAUR Guest

bayağı gözü karartmışsın ama çok etkili bişey tiromelle beraber

Sayfayı Paylaş