Click

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve Despo tarafından 15 Ekim 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Tür: Komedi
    Süre: 107 Dakika
    Yönetmen: Frank Coraci
    Senaryo: Steve Koren & Mark O`Keefe
    Görüntü Yönetmeni: Dean Semler
    Müzik: Rupert Gregson-Williams
    Oyuncular: Adam Sandler, Kate Beckinsale, Christopher Walken, Henry Winkler, David Hasselhoff, Julie Kavner, Sean Astin
    Yapım: 2006, ABD
    Dağıtımcı: Warner Bros.

Filmin Orijinal Sitesi
    Filmin Fragmanı

Vizyona Giriş Tarihi: 22 Eylül 2006

Michael Newman (Adam Sandler) güzel Donna’yla (Kate Beckinsale) evlidir ve çiftin iki harika çocuğu vardır: Ben (Joseph Castanon) ve Samantha (Tatum McCann). Ama genç adam onları görmeye pek fırsat bulamaz çünkü şirkete paha biçilmez katkısının, nankör patronu (David Hasselhoff) tarafından bir gün fark edileceğini ve böylece ortaklığa terfi edeceğini umarak uzun saatlerini iş yerinde geçirmektedir.

O konuma geldikten sonra karısına ve çocuklarına bol bol vakit ayıracaktır. En azından kendi kendine böyle söyleyip durur.
    Michael bütün bir geceyi ayakta geçirdiği için o kadar yorgundur ki hangi kumandanın televizyonu açtığını bir türlü bulamaz ve sinir olur. Bunun üzerine, evdeki bütün elektronik araç gereci kontrol edebilecek mükemmel bir uzaktan kumanda bulmaya karar vererek, Bed, Bath & Beyond’un arka bölümüne girer. Buradaki egsantrik tezgahtar Morty (Christopher Walken) ona kesinlikle hayatını değiştirecek, deneysel, türünün tek örneği bir kumanda verir.
    Morty şaka yapmıyordur. Kısa süre sonra, tek bir düğmeye basarak her aleti kontrol edebilen Michael evinin hakimi olur.
    Ne var ki, kumandanın başka, daha şaşırtıcı özellikleri de vardır. Bir şekilde evin köpeği Sundance’in havlamasını kısabilmekte, hatta daha da şaşırtıcısı, karısıyla kavgasını ileri alabilmektedir.

Michael yeni oyuncağına bayılır ama biraz da ürker. Kendisine bu gizemli aleti satan Morty’yi tekrar ziyaret etmeye karar verir. Morty, Michael’a tam olarak istediği şeyi verdiğini söyler: Kendi evrenini kontrol etmesini sağlayan evrensel bir kumanda aleti. Michael’ın şaşkın bakışları arasında, Morty aletin akıl almaz marifetlerini sergilemeye başlar. Bu marifetlerden biri, Michael’ın hayatının öncesine ve sonrasına istediği hızla seyahat edebilmesidir.

Michael istediğini elde etmesine olanak sağlayan bu güçlü alete çabucak bağımlı hâle gelir.

IMDB.COM: 10 üzerinden 6.9
    Oy Sayisi: 13331

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    filmi salt komedi diye izlemeye başladım (malum bir adam sandler filmi) ama filmin ikinci yarısı bunun çok dışında olaylara sahip. bence eğer klişe bir sonla bitmeseydi bu film rahatlıkla ''imdb 250'' listesine girebilirdi.

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Ben fragmanını izlemiştim, bazı yerleri Bruce Almighty'i hatırlattı bana. İyi sahneler vardı cidden. Despo ben "Madagascar" ı arıyorum :) Varsa çok makbule geçer.

http://www.imdb.com/title/tt0351283/

4. kimodedim

kimodedim Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    çok komikti ya ama aglatmıştıda beni zaten komedi bakımından bi adam sandler bide jim carrey

5. SunwooD

SunwooD Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çengelköy
    Bu filmin son sahnesinde çok duygulanmıştım.Boş vakitte yapılacak en iyi şeylerden biri de bu filmi izlemek olsa gerek.

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hiç sevmemiştim, o babasıyla olan sahne de bana acınası derecede melodramatik geldi, benim kitabımda bottom 250'ye girebilir ancak :D

Sayfayı Paylaş