CLENBUTEROL

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve maho32 tarafından 25 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
 1. maho32
  Offline

  maho32 Üye

  Katılım:
  25 Şubat 2014
  Mesajlar:
  2
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cinsiyet:
  Bay
  Evet arkadaşlar bu sporu 8-9 aydır yapıyorum fakat yağ oranımı Bi türlü düşüremedim hiç ilaç kullanmadım ama bu ilacın baya iyi olduğunu duydum bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Nasıl bir ilaçtır zararları varmı?
   
 2. redpack
  Offline

  redpack Üye

  Katılım:
  22 Şubat 2014
  Mesajlar:
  744
  Beğenileri:
  429
  Ödül Puanları:
  73
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  sporcu
  Yer:
  istanbul
  Etkin Madde Clenbuterolhydroclorid (Clenbuterol)

  GENEL BİLGİ;
  Clenbuterol çok ilginç ve önemli bir üründür. Steroid hormonu değildir, aksine bir Beta 2 -Sempatikkomimetika'dır. Ama etki bakımından Steroidlerle karşılaştınlabilir. Winstrol Depot ve Oxandrolone kombinasyonu gibi Clenbuterol'de sağlam, kaliteli, yüksek değerli kas gelişimi sağlar. Bu güç artımı ile paralel gider. Clenbuterol ilk olarak anti - katobolizan etki yapar, yani proteinin kas hücrelerinden atılma payım azaltır, ve kas hücrelerinin büyümesini sağlar. Bu yüzden birçok atlet Clenbuterol'e ve bununla bağlanüh bir steroid tedavisine baş vururlar. Bu tedavi ortaya çıkan katabolizan dönemi atlatmak ve maksimum güç ve kas yapısına ulaşmak için yapılır. Clenbuterol'ün diğer bir etkisi de yağlan yakan bir etkiye sahip olmasıdır. Yağlan, vücut ısısını sağlamak için yakıcı madde olarak kullanılması için vücudu uyararak, vücut ısısını kolayca yükselttiği için Clenbuterol diyetsiz olarak bile yağ yakıcı bir etkiye sahiptir.
  Clenbuterol profesyoneller için popüler bir yarışma ürünüdür. Yoğunlaştınlmış bir yağ yakımı LT-3 tiroit hormon ürünü Tiromel ile sağlanabilir. Yükseltilmiş vücut sıcaklığı sayesinde Clenbuterol anabolizan / androjen steroidlerin etkisini artunr. Çünkü proteinin özümlenmesi hızlandınlmıstır.

  DOZAJ
  Dozajlama vücut ağırlığına bağlıdır ve vücut sıcaklığının ölçümü sayesinde daha uygun bir şekilde yapılabilir. Genelde atletler günde 5-7 tablet, 100-140mcg alırlar. Bayanlara 80-100mcg/ gün yeterlidir. Önemli olan, kullanmaya ilk gün sadece bir tabletle, ve tablet sayısını istenilen maksimum dozajlamaya ulaşılana dek, günlük bir tablet arttırmaktır. Yağ yakımına ağırlık verilen veya güç ve kas yapısının dengeli ilişkisi amaç olarak belirlenen değişik kullanma şemaları olabilir. Kullanma süresi dengeli ilişkisi amaç olarak 8-10 haftadır.

  YAN ETKİLER!
  Clenbuterol hormon ürünü olmadığı için, anabolizan steroidlere özgü yan etkiler görülmez olası yan etkileri; rahatsızlık hissi, çarpına, tremor (hafif el titremesi), baş ağnsı, fazla terleme, uykusuzluk, olası kas krampları, yüksek kan basıncı ve keyifsizliktir.
  Bu belirtiler geçicidir ve 8-10 haftadan sonra kullanmaya devam edilse bile kendiliğinden kaybolur.

  KARABORSA FİYATI
  Clenbuterol karaborsada çok yaygındır ve fiyatı her 0,02mg tablet için 1-2 Euro arasındadır. Alman eczanelerindeki fiyatı 100 tablet için 4O Euro'dur. Etkin madde Clenbuterolhidroklorid Avrupa'nın her yerinde reçeteye tabidir . Clenbuterol, en ucuz doğu blok ülkelerinde bulunmaktadır, fakat homojen değildir. Bu ürünün rağbet görmesine neden profesyonel vücutçuların kullanması ve ucuz olmasıdır. Bu ürün 50'lik kutularda satılmaktadır ve fiyatı 9-15 Euro arasındadır. 50 tabletlik Bulgar Clenbuterol' u 9-16 Euro arasında alıcı bulmaktadır.

  ALINTIDIR.
   
  Bozo-Baku ve maho32 bunu beğendi.
 3. maho32
  Offline

  maho32 Üye

  Katılım:
  25 Şubat 2014
  Mesajlar:
  2
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cinsiyet:
  Bay
  sa
  Sağol kardeş çok yardımcı oldun :)
   
 4. emrah_yazgan
  Offline

  emrah_yazgan Üye

  Katılım:
  11 Şubat 2010
  Mesajlar:
  165
  Beğenileri:
  38
  Ödül Puanları:
  38
  Clenbuterol kalıcı olarak kalp ritm bozukluğuna yol açabilir. Pek önerilmeyen tehlikeli ilaçlar sınıfında. Kullanırken iki kere düşünmek gerek....
   
  Bozo-Baku ve ajn16 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş