clenbuterol ve tiromel kürüne baslayacagım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve dishiwelet tarafından 27 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    selam arkadaslar 4 gündür clen kullanıyorum bugünde tiromel aldım yarın ikisine birden baslamak istiyorum forumda bunlarla ilgili bilgiler mevcut ama bayanların nasıl kullanması gerektigi hakkında bilgi bulamadım lütfen bu konuda bana yardımcı olurmusunuz? doz ayarı kullanım sekli antr öncesi ne zaman alınmalı neler yapılmalı gibi

2. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Kaç kilosunuz spor geçmişiniz nedir?Tiromel ile zayıflamanız gerektiği fikrine nasıl kapıldınız?

3. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    toplamda 40 kılo verdim suan 60 kiloyum cocuklugumdan beri sporun icindeyim ama 4 yıl ara vermistim 2 yıldırda tekrar basladım sorunum yag yakmak aylardır buna ugrasıyorum son care olarak bunu buldum diyebilirim 2 aylık bir kür yapmak istiyorum normalde de troit hastasıyım tiromeli forumda cok okudum clenle birlikte saglam yag yaktırdıgınıda okudum ve baslamaya karar verdim

4. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    öncelikle belirtmek isterim ki bu konunun yeri burası olmamalıdır. moderasyon uygun yere taşıyacaktır.

zaten tiroid hastasıysan bu kombinasyon hakkında mutlaka bir uzman görüşü alman gerekir.

yağ yakma konusuda gördüğüm kadarıyla ciddi sıkıntılar çekmektesin. sana tavsiyem diyetini şaşırtma yöntemini denemen. vakti zamanında senle aynı durumda olan bir kullanıcı vardı. coyote görürse mutlaka yorum yapmalıdır bu konuya. akıl almaz kombşnasyonlara girmeye yeltenmişti. şuan yorumlarını takip ettiğim kadarıyla yağlardan kurtulmuş gibi bir hali var ve o dönemde yaptığı yanlışlıkların farkında.

beslenme düzeninde değişiklikler yap. olmadı diyete bir müddet ara ver. çok fazla bişey kaybetmezsin. hormonal dengeyi bozmaktan daha iyidir diye düşünüyorum.

dishiwelet bunu beğendi.
  5. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    2 ay clen zaten kullanılmaz 2 hafta on 2 hafta off kullanılır zaten tiroid hastası isen sana T4 vermişlerdir muhtemelen ama 2 ay tiroid kesinlikle kullanılmaz zaten sana verdikleri ilacın dozajınıda TSHına bakıp belirliyorlar ama sen overdose yapmalısın zaten t3ü zayıflayabilmek icin 3 haftayı geçmez cogu kişi bu kadar acelen nedir zaten yarısmaya falanmı hazırlanıyorsun T3 clen beraber oxandroloneda ekle yurtdışında kadınlar kullanıyor...daha sonra T3 bıraktıktan sonra gene kilo alırsın ne harcadıgını bilmessen bosunada kas kaybedersin.

ama tiroid hastası isen zaten tiroidlerini daha çok bozma ihtimalin yok aldıgın ilacın dozajını arttırırsın sonra düşürürsün eski haline yavaşça ama (ama tiroid hastası olmanın nedenini bilmiyorum bu değişebilir ve kürün başına dahada beter bir bela açabilir)

ama öncelikle ne kadar enerji harcıyorsun günde ne gibi bir diyet yapıyorsun nasıl besleniyorsun niye böyle birşeye başvuruyorsun bence deymez 5 kilo yağ için bu kadar yan etki cekmeye önce iyi bir diyet dene...

dishiwelet bunu beğendi.
  6. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    evet benim ilacım t4 hergün kullanmam gerekiyor acelem oldugundan degil ama inanın tam 7 aya yakındır yag yakımım durdu artık kafayı yemek üzereyim ne yaptıysam olmadı antr degisikligi beslenmemdeki degisiklikler ara vermeler hepsini yaptım bunların ama sonuc kocaman bir 0 :( bu yüzden böyle bir kür yapmak istiyorum clenin kullanım seklini cok iyi bilmiyorum forumda cok okudum ama bayanlardaki kullanım sekli nasıldır? özellikle tiromel ne zaman alınmalıdır? t4 gibimi kullanmam lazım troitim nodüllerim var mm lik büyümemesi icin ilac verdi dr bana haftanın 4-5 günü yogun spor yapıyorum evet haklısınız aslında degmez ama aylardır cekiyorum ben bunu ve cok emek verdim ama sonuc yok anlayacagınız baska sansım kalmadı gibi:(

7. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    clen yerine albuterol kullanmanız sizi daha rahat uyutur kaç kilosunuz boyunuz kaç bu arada T4 kullanıyorsanız eger diyette yapıyorsanız vücudun karacigerde T3 dönüşümü azalmış olabilir

protein karb ve yağ olarak nasıl bir macro izlediniz diyetinizde ? kadınlar daha rahat karbonhidratı enerjiye cevirir birde yani kaç kalorilik bir diyet yaptınız yağ oranınız nedir nasıl bir kardiyo programı izliyorsunuz ? kaç kalori yakıyorsunuz ortalama günde hesapladınızmı ne kadar kalori alıyorsunuz bunu takiben
    tam kan sayımında demir eksikliği veya B12 anemisi cıkıyormu ? clen beta2 agonistidir albuterol gibi veya dogum kontrol hapı kullanırmısınız ?

dishiwelet bunu beğendi.
  8. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    albuterol bunu nerden alabilirim eczanelerde varmı? suanki kılom 60 boyum 1.72 aslında kilo derdim kalmadı tek sorunum yag yakmak:( evet t4 kullanıyorum diyette bildim bileli hala yapıyorum:) peki neden t3 dönüsümü azalıyor t4 le ne gibi alakası var? beslenmem protein agırlıklı karbon zaten cok alan biri degilim 100-150 gr civarında alıyorum 150 yi nadir buluyor yag tuz hic sevmem zaten yag oranımı bilmiyorum burda bulamadım ölcüm yaptırcak yer öylece kaldı ama yeni bir yer ögrendim biraz uzak bana en kısa zamanda gitmeye calısacagım günlük degisimli kal alımı yapıyorum antr oldugu günler 1700 civarı alıyorum diger günler 1500 civarı oluyor arada bir ara veriyorum 2000 civarında alıyorum leptincik hormonu icin:) ama banamsın demiyor:( d.hapı falan kullanmıyorum anemim yok demirle ilgili sorunumda yok tam bir otcul ailesyiz demir sorun olmuyor cardio olarak yogun hiit yapıyorum haftada 1-2 defa haftanın 3 günüde bölgesel yogun bir prog var

9. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    kadın olarak bu kilodan sonra yağ yakman zor bu tamamen kadın olmanla alakalı sertleşme lazım T3 gereksiiz bunun icin anavar olabilir düşük doz östrojen ile alakalı yağ oranın tamamen buda kadın olmandan kaynaklanıyor anavar + albuterol yağ yaktırır sana ama sakalda cıkartır bilgine :) yani ben senin istedigini anladım ama malesef dergi kapagındaki kadınları heleki fitness dergisi kapagındaki kadınları örnek alma :) yağda Yakma az kalori alıyorsun zaten haberin olsun 1700 nedir 2000 kafadan alman lazım 1800 spor yapmadıgın günler olabilir ancak zaten korumaya gecmiş vücudun şaşırtmada öyle yapılmaz 3 hafta 2000 devam etmen gerekir... %11-12dir yağ oranında muhtemelen.

Son düzenleme: 28 Ocak 2011
    dishiwelet bunu beğendi.
  10. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    ayh sakalmı hayır olmaz:S 1800 2000 aldıgımda oluyor günlük almam gerekn kal bilmedigim icin böyle ezbere yapıyorum benim östrojen seviyem yüksek:( tabii buda yag yakmayı engelliyor ama yag yakmam lazım cünkü bel arkasında simitlerim var ve bunların 3-4 cm gitmesi lazım dedigin gibi 2 hafta falan 2000-2200 kal aldım leptıncik düzelsin diye ama birseye yaramadı:( sürekli sasırtmak icin birseyler yaptım sasırdıgı yok:D inat ya resmen ben hic sanmıyorum yüsde 11-12 oldugunu yag oranımın bayagı düsük bu cünkü keske öyle olsa ic bacak biraz var bide simitlerim var:(

11. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    canlı görmedigim icin eger fotodaki sensen %11-12 derim yani

dishiwelet bunu beğendi.
  12. qubar

qubar Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Tiroid hormonuna hiç girmemeni tavsiye ederim.Günlük 200 mg kafein 300 mg aspirin 2000 mg c vit ve piramit sistemde clenbuterol ve ventolin kullanmanı öneririm.Etkisini göreceğinden eminim.7 aydır yağ yakımının durması konusunda diyetini ve antrenmanını gözden geçir bence.Bi yerde yanlışlık var demekki.

dishiwelet ve sheridan bunu beğendi.
  13. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    155 gram prot 115 gram karb 50 gram yağ iceren bir diyet yap 1 ayda 2 kilo vermen lazım ortalama

14. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    resimdeki benim evet bu resimde üstelik 63 kiloyum:) üst bölüm gayet saglam oldu sarkma yok hic alt bölümde öyle tek sorun su orta bölüm:(

15. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    tamam senden sorun yok demekki gayet başarılısın bu işte takılma bu yağ yakma hikayelerine fazla artık :)

dishiwelet bunu beğendi.
  16. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    ventolin denedim ama bende bir etkisi olmadı maalesef beslenmemi diyetimi antr herseyi gözden geciriyorum farklı seyler yapıyorum ama hala saydıgım yerdeyim :( clenbuterolüm var zaten peki cleni nasıl kullanmam lazım forumda piramit sistemi okudum bayanlarda da bu aynımı oluyor

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:02 ----------

beslenmem hep assagı yukarı bu sekilde oluyor zaten ama dedigin gibi bir gelisme göremedim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:05 ----------

beslenmem hep assagı yukarı bu sekilde oluyor zaten ama dedigin gibi bir gelisme göremedim

17. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    bence ilk önce kür girmeden önce bir diyete ara verin 3 hafta kadar rahat olun yani kalorinizi arttırın
    daha sonra clen ile deneme yapabilirsiniz...

18. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    kızaksınız ama ben bunu kac kere denedim:(

19. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    dishiwelet şu an ben ventolin ile oxyelite pro yağ yakıcıyı kombine ediyorum. Ayrıca albuterol e bağışıklık kazanan bünyeyi yenmek için de ketotifen alıyorum. Ketotifen, Zaditen adlı ilacın içeriği. Uyumadan önce 1 tablet şeklinde alıyorum ve 3. haftaya girdim. Ayrıca coyote nin yaptığı diyeti yazmışlar. Ketojen diyet. Ona da başladım 8. gündeyim ve halimden çok memnunum. Kesinlikle sana da tavsiye ederim. Venitolin i ketotifen ile beraber aldığım için günlük 12mg ın üstüne çıkarmadan devam ediyorum ve bir ginde yaklaşık 200-250gr protein, 250-300gr yağ, 30gr ın altında karbonhidrat tüketiyorum. Bunları bir bayana uyarlarsak günlük bence 150gr protein, 100-150gr arası yağ, 20 gr karbonhidrat çok iş görecektir. Sana kesinlikle ve kesinlikle bu diyeti tavsiye ediyorum. Forumda aratabilirsin ketojenik diyet diye güzel yazılar çıkıyor.

dishiwelet bunu beğendi.
  20. qubar

qubar Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Nasıl bir diyet yaparsan yap haftanın sadece bir günü off vermenizi öneririm.Örneğin pazar günü diyelim o gün istediğinizi yiyip için.Ben birçok müsabıkta bu planı gördüm kendim denediğim bir yöntem gerçekten etkili olduğunu söyleyebilirim.Vücudu belli bir düzene alıştırmanın doğru olmadığını antrenman olsun beslenmemiz olsun sürekli değişikliklere gidilmesi taraftarıyım.Ventolin işe yaramamış saırım sende.Ventolin vücutta geç etki gösterdiği için kardiyodan 2 saat önce almanı öneririm.Kafein ve clenbuterol 40-45 dk önce alman yeterlidir.Kardiyo için se HITT kardiyo sistemini öneririm.Farkı göreceksin

dishiwelet bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş