Clenbuterol Tehlikesi

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve WOLVERİNE tarafından 7 Şubat 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. WOLVERİNE

WOLVERİNE Guest

Beyler,
    5 gün önce steroid.com da clenbuterol un 4 tabletten sonra kalbi büyüttüğüne dair bir araştırma okudum ona göre .
    isteyen siteye girip baksın 80 mcg den sonrası sakat yani

2. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
  3. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben 10 gunden beri clenbuterolun kalp ritmini bozdugu yonundeki duyumlarimi yaziyorum ben 3 kutu almis olmama ragmen yan etkilerinin kalp uzerindeki yogunlugundan dolayi kullanmiyorum kalp krizi riski tasimanin yani sira en ufak kullanimlarda bile kalp ritmini bozdugu soyleniyor ve yaziliyor..

4. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  5. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam bbaday

2hap yan etki olmaz.Siyah kitabda yaziyor acemiler 8hap almazi lazim
    ve usta olanlar 12hap yazyior.Ve yaziyor tüm yan etkiler 2hafta sonra kayib oluyor .yani yan etkiler sadece 2hafta ondan sonra yok.......yani 2hafta tayman lazim kardes..

6. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    selam dostum peki yan etkilerin kaliciligindan bahsetmiyormu benim duyumlarim etkilerinin kalici olacagi yonunde?

7. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    fakat clen i aldigin zaman kalp in normal atis ritmi bozuluyor kalp atisini yuzde 300 lerde yukseltiyormus buda kalp krizi riskini ortaya cikariyor kriz gecirmezsen bile kalici kalp ritmi bozukuluguna yol aciyormus hatta gunluk 5 tableti gectigin zaman kapi bile buyulttugu soyleniyor sonucta kalp de bir kas ve fazladan kan pompaladigi zaman asiri calisiyor!!!

8. soldiereye

soldiereye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Arkadaslar merhaba bende clen kullanıyorum animal cut la birlikte clen ilk zamanlar elde titreme ve birazda kalp carpıntısı yaptı snra gecti . benim sorucağım antereman gunleri sabah animal cutla birlikte 3 tablet sonra antremana gitmeden 1 sa once yine animal cutla 3 tablet daha alıyorum sizce kullanmam nasıl?? bir gun kullanıp diğer gun kullanmıyorum.Cevaplarınızı bekliyorum

Sayfayı Paylaş