clenbuterol kullanımı ve yan etkileri hakkında yardım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kozan40 tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar clenbuterol kullanımına başlamayı düşünüyorum yağ yakımı icin dietteyim bu ürün hakkında bilgileriniz varmı karaciğere yükleniyomu östrojen etkisi varmı yağ yakıcıda östrojen etkisi her ne kadar yok sayılsada sormam lazım kullanırken karaciğer koruyucu falan gereklimi ve tek halde kullanıcam kür e falan eklemiyorum yani ve hayatımda daha hiç kür yapmadım bu üründe steroid kısmına girmiyo zaten sanırım. ve kullanan varmı etkili bi ürünmü ? cevaplarınızıı bekliyoum

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    dolu konusu var steroid degil ostrojende sikinti olmaz pct gibi bsye ihtiyacin olcagini sanmam + etkili diyollar ventolin de kullanabilirsin daha ucuz

3. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    dostum ventolin kullandım fazla iş yaptığı söylenemez ya yararından cok zararı olan bi tür solunum yollarındada problem cıkarabiliyor ilerki seviye kullanımlarda o yüzden bidaha asla derim ventolin gibi sacma bi ilaca

4. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    ben ikisini de kullandim hic bi yan etki gormedim bas agrisi haricinde clen i musabaka icin kullananlar vardi zaten

5. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Kullancam tek korkum nabiz la oynadığı icin kalp krizi riski yaratabilir idmanlarda zaten superset ama napcam karatsizim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. angilonit

angilonit Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
  7. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Anemi hastalihi dışında herangi bi sorunum yok sadece bu buaralar definasyona dogru gittigim icin antreman larimda super set malum havada ısındı bu kullancahim urun de zaten nabiz ritmiyle oynadigi icin kararsiz kaldim sanirim duzenli kullanimda hiç bi sıkıntı yaratmaz basliycam 2.3 gun icerisinde kararsiz kalmamin sebebide buydu

8. mrtgfb33

mrtgfb33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2hafta kullandım 100gr bile vermedim carnitine daha çok terletiyodu
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Nisan 2014 ---
    2hafta kullandım 100gr bile vermedim carnitine daha çok terletiyodu :D:D

9. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    peki clen i kullanırken diettemiydiniz ? yoksa normal beslenmenin yanındamı clen kullandınız carnitinde nası sonuç aldınız ?

10. Kilolu :(:(

Kilolu :(:( Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ben cleni kullandım ve tavsiye etmem .. Diyet yap yeter kardesim , evde açılmamış 3 kutu var elimi bile sürmüyorum , parmaklarım titriyor , ayağa kalktığımda baş dönmesi yapıyor ki bunlar normal yan etkiler yani sendede görülür .. Kalpte ritim düzensizliği oluyor bence kullanma umarım fikrin şekillenmiştir

11. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Anladim hocam tesekkutler zaten dieti bitirdim artik küçüldum baya biraz hacime gidicem

12. The Modest

The Modest Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Clenbuterol evet steroid sınıfına girmez ancak bu onu masum bir ilaç yapmaz. Temel amacı astım hastalarının nefes darlığı şikayetlerinin giderilmesi için kullanılan bu ilacın sırf yağ yaktığı için kullanmanız hayret verici. Anemi hastası olduğunu söylüyorsun geçmiş olsun ve bu ilacı kullanmak istiyorsun. Doktoruna danıştın mı? Ciddi yan etkilerinden ötürü Allah korusun kalp krizi geçirme riskinin olduğunu biliyor musun? Herşeye kolay yoldan ulaşmayı lütfen bırakın artık arkadaşlar düzgün diyetini kardiyonu yap uzun olsun meşakkatli olsun ama doğal yoldan olsun...

13. eren178

eren178 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    clenbuterol denen ilaca korka korka kullanmaya başladım yağ oranım düşsün diye fazlaydı 4 ay boyunca 1 gram vermedim aksine 93 ten 98 e yükseldim ama yağ oranımı %20 den 16 ya düşürdü çok mucizevi bir ilaç tabi başka takviyelerde aldım kilo başına 2.6 gram protein 4.5 gram karbonhidrat aldım hiç bir şekilde çikolatadan kaçmadım her hafta %60 bitteri attım miğdeye ama metabolizmam hızlı tavsiye etmem yağlanıyorsan sana ilaca gelirsek tabi vücudun antreman sonrası titriyo yanıyosun bundan dolayı tedirginlik oluyo biraz güzel bir macera tavsiye ederim

14. undencem

undencem Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Kullanma sakın

Sayfayı Paylaş