Cla ve L carnitine

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kenhudu tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. kenhudu

kenhudu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle iyi günler,
    Bilgili abilerim ben bu cla ve L carnitine supplementlerının insana hiç bir şekilde zararı olup olmadıgını ogrenmek ıstıyorum.Bana spor hocam almana gerek yok diyor ama baska bi tanıdıgım alırsan iyi olur diyo (6 yıldır filan spor yapıyor).Sizce bir zararı varmıda şimiden teşekkür ederim.
    Saygılarımla

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenme ve spor düzeni olmadıkça pek kullanmaya gerek yok bence. Bunlar hakkında bilgi vverebilirmisin?

3. Gökbörü

Gökbörü Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    karaciğere falan herhangi bir zararı var mıdır bunların? bende almayı düşünüyorumda. haftada 4 gün spor yapıyorum

4. Olduiigunler

Olduiigunler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 1 ay aldım hiç bi zararını da faydasını da göremedim ^^

5. melcan61

melcan61 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    ben cla + l-carnitin ile bayağı sıkı bir kardiyo ile kilo ve yağ kaybı yaşadım . 94 kilodan 65e düştüm ve yağ oranım 30du 18e düştü tüm bunları yaparkende beslenmeme aslında pek dikkat etmedim malum 10 günde bir kaçamaklardan hiç vazgeçmedim :D buna rağmen aldığım sonuç çok iyi oldu denebilir . ve bu 3 aylık dönemde 25 günde bir doktor kontrolüne gittim kötüye giden hiçbir tahlilim çıkmadı . illa kullan felan demiyorum tabi yanlış anlaşılmasın bunları kullanmadan yapmak daha büyük ve kalıcı bir başarı olur . fakat doktorumun dediğine göre bu gün çıkmaz 2 ay sonra çıkar dedi bunu bilemicem ama zayıflamanın başlangıcı ile sonunda kilo ve yağ oranım dışında negatife giden birşey yok :D

6. kenhudu

kenhudu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya benım hiç bir sorunum yok spor hocam dedi bir dahaki ölçülerin alınsın eğer belli bir degisklik olmazsa kullanmaya başlarız dedi birdahaki ayı beklyiorum

7. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Lcarnitine bir mucize degildir oncelikle onu belirtelim duzenli bir dyet ve sporla birlikte kullanmazsanda bir ise yaramaz ilacin genel amaci ise yaktigin kalorinin daha fazlabolumunu yaglardan yakilmasini saglamasi herangibi bir zararida yok asiri doz haricinde. Cla ise vucutta yaglanmayi saglayan hormonlari bastirarak yaglanmayi onluyor ve olan yaglari cozup serbest birakarak kana karismasini sagliyor boylelikle yag yakman biraz daha kolaylasiyor.. cok kilozlu degilsen eger cla oneririm ama ikisinide kullanmanda hic bir sakinca yok. Bnim acelem yok 2 3 aydada kilo versem olur 5 6 ayda da kilo vrsem olur dersen bnce lcarnitine kullanma duznli bir diyet ve sporla zaten zamanla gidecektir hepsi bi nevi lcarnitine nin amaci zaman kazanmak.. kolay gelsin

8. kenhudu

kenhudu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pek almayı düsünmüyorum zamanım var belki daha sonralarda Lcarnite alırım ama şimdiki diyetimle haftada 3 ağırlık 5 Kardio şekilde kilo verceğime inanıyorum.

Sayfayı Paylaş