CLA+ L Carnitine + Protein Tozu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Murwinduck tarafından 4 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Murwinduck

Murwinduck Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaslar , bir uzman gorusune ihtiyacim var sizlerle paylasmak istedim.

Yaklasik 2 aydir Diet(protein agirlikli beslenmeye ve sivi gida almaya ozen gosteriyorum.) + Spor salonunda idman ile spora basladim. 122 kilodan 114 kiloya dustum. boyum 1.78 . Hedefler dogrultusunda 4 ay sonunda 90 kiloya dusme planim var.

Ilerleyen zamanda kilo vermenin zorlasacagini dusunuyorum ve takviye almayi dusunuyorum.

Almayi dusundugum takviyeler ise ,

Weider CLA Capsule 150 kapsul
    Weider L-carnitine 1000 mg 90 kapsul
    Optimum Protein Tozu 2723 gr .

Idmanlarimi haftada 4 gun olmak uzere ,

1.gun Gogus ,
    2.gun Omuz,
    3.gun Kanat-Triceps
    4.gun Bacak-Biceps
    Hergun Mide.

Olarak yapiyorum. Daha onceden calistigim icin idman altyapim ve bilgim var yeteri kadar zorlayabiliyorum yani. Haftanin kalan gunleri hali saha maci veya basket maclariyla o gunleride spor yaparak dolduruyorum. Sizlerden fikir almak istedigim konu,

1) takviye anlaminda bu kombinasyonun faydasini gorurmuyum.
    2)Eger bu takviyeleri alirsam 114 kilo biri olarak hangi olculerde kullanmaliyim.
    3)Takviye markalari dogru secimlermi.
    3) Baska onereceginiz bir durum varmi .

Hedefim ise , Mayis ayinda 108 kilo , Haziranda 102 , Temmuz 96 , Agustos 89 kilo.

Bilgilerinizi Paylasirsaniz cok sevinirim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş