CLA / L-Carnitine / Carnifit

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Mesut58 tarafından 10 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Mesut58

Mesut58 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar,
    Boyum 1.78 Kilom 100. Ben zayıflamak istiyorum 2 haftadır body yapıyorum ve bu çarşamba boksa devam edeceğim.

Sizden yardım isteyecektim öncelikle body ve boks antremanımla ilgili bilgi vereyim; Body'de 5-10dk ısınma koşusu yapıp ağırlık çalışmasına geçiyorum hafif ağırlıkta 4set 15tekrar çalışıyorum ve haftanın 3 günü gidiyorum. Boks'ta aynı şekilde haftanın 3günü, 20-30dk koşu yapıp gerdirmeleri yaptıktan sonra antrenmana başlıyoruz. Sorumsa Bu ürünler hakkında arştırma yapmama rağmen pek anlamadığım için kafa karışıklığı yaşamamdır.

Ben zayıflamak istiyorum düşmek istediğim kilo 70. Sizde hangi ürünü veya ürünleri kullanmalıyım? Veya önerdiğiniz başka bir ürün var mı? Varsa lütfen yazınız ve kullanım şeklinide söyleyiniz Lütfen, teşekkürler...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:45 ----------

Birde program önerebilecek bilgili kişiler varsa dikkate alacağım...

2. brhmcr

brhmcr Guest

Oncelikle bol bol yeni baslayanlar ve beslenme forumu baslik sabitlerini okuyup, bilgilenmelisin.

3. Mesut58

Mesut58 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    okudumda bazı konularda kafa karışıklığı yaşadım. Hardline Karnitin(kapsül) ve Taurin sipariş ettim cuma elime ulaşıcak. Kafa karışıklığı yaşadım konuysa bazı kişiler dayanıklılık anteremanının yağ yakımına etkili olduğunu yazmış( ki ben dayanıklılık antremanı yapınca hiç ter akıtmam zorlansam dahi) Bazılarıda güç antremanının yağ yakımında etkili olduğunu yazmış yarından itibaren güç antremanına başlıyıcam 20-30dk kardiyo yapıcam diyetede elimden geldiğince uymaya çalışıyorum ama güç antremanında kas kaybı olabiliyormuş bunun önüne geçmek için protein tozu alıyım dedim oda kilo aldırıyor falan diyorlar kafam karman çorman oldu açıkcası ne yapmam gerek burada açıklayacak kimse var mı? Teşekkürler...

Sayfayı Paylaş