CLA kullanmalı mıyım ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Helldorad0 tarafından 12 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    yağ yakımım iyice yavaşladı kardiyo antremanlarım da eskiye nazaran daha az artık gücüm kalmadı çünkü. ağırlık antremanları tam gaz devam haftada dört gün çalışıyorum her gün bacak var definisyon setleri uyguluyorum yağ yakımına uygun çalışıyorum ama dediğim gibi kardiyo nerdeyse sıfır ve artıramıyorum iş yoğunluğundan dolayı. bir arkadaşım CLA'yı bayağa övdü gözümle gördüm diyor. biraz araştırdım ama placebo etkisi diyen de var gayet somut etkisi var diyen de... karaciğerde yağlanma yapıyor diyen de var zeytinyağı kadar doğal bir asiddir zararı koladan daha az diyen de... bi yardım lütfen üstadlar.

2. rasb

rasb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şahsen ben GNC nin CLA sını kullanıyorum, çok kilolular için pek işe yaramaz ama senin benim gibi son 4-5 kilosu kalmış admlar için etkili diyebilirim yanlız sen enerjimde de azalma var diyosan sana hydroxycut elite yada lecarnite öneririm, CLA genelde böyle diyet yapıpda bi ara vermek zorunda kalanlar için işe yarıyor sen enerjimde kalmadı diysan en güzeli CLA+lekarnitin yada hydroxycut derim, CLA vucutda yağ birikmesini engeller lecarnit yada hydroxycut da bırakılan yağları enrjiye çevirmen için etkili olur. 2 si beraber çok iyi sonuç verir 2 sine bir vereceğin fiyatda maz 150 tl olsa seni 1,5 ay götürür ki eminim 1,5 ayda baya yol katedersin..

Sayfayı Paylaş