CKD - Cyclic Ketogenic Diet Günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve caneser tarafından 16 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. caneser

caneser Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    bu diyetteki 5. günüme girmiş bulunmaktayım. 10. gün de ise antrenmanlara başlayacağım. amacım bir miktar kas kütleside kazanarak yağ oranımı aşağılara çekmek. yağ oranım %13 civarında ve vücut ölçülerim aşşağıdaki gibi. bir aksilik yaşanmazsa bu başlık altında elimden geldiğince sizlere deneyimleri sunup gelişim fotoğraflarını paylaşacağım. yaklaşık 2 aydır bu diyeti araştırıyorum ve uygulamak isteyen fakat kararsız arkadaşlarada yardımcı olmaya çalışacağım. okuduklarıma göre uygulanması en sıkıntılı keto diyet CKD imiş. umarım kendim iyi sonuçlar alır ve uygulamak isteyen arkadaşlarada öncülük etmiş olurum. vakit buldukça diyet ve anrenman progranları hakkındada bilgiler verecek ve ilgili makaleler paylaşacağım. şu ana kadar herşey umduğumdan iyi gidiyor. detaylı bilgileride daha sonra paylaşacağım.

boyun =41
    omuz =123
    göğüs =105
    kol =34
    önkol =27
    bilek =16
    bel =80
    bacak =54
    kalf =37

2. caneser

caneser Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    bu fotoğraflar şu anki halim

Ekli Dosyalar:

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : konu dışı

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

4. caneser

caneser Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    bugün 13. günüm. 11. ve 13. günlerde alt ve üst olmak üzere 2 kere antrenmana girdim. daha halen carb-up yapmamama rağmen hayatımın en iyi antenrenmalarından 2 sini yaptım. ağılıklarda düşme olmadı ve dinlenmelerim kısa, tekrarlarım fazla olmasına rağmen zorlanmadım bile. yarın ilk carb-up günüm ve neticeyi merakla bekliyorum. ilk günler dahil kesinlikle abartı bir bitkinlik ve açlık olmadı. hatta iştahsız biri olarak bu diyet işime bile geliyor. yakında yediğim yemekleri de resimleri ile paylaşacağım. biraz daha birikmesini bekliyorum. eğer sorularınız olursa cevaplamayada hazırım.

5. Lonewolf

Lonewolf Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Diyet nasıl gidiyor? Ben de bugün itibariyle başladım. Sizin deneyimlerinizi ve bu konuda bilgili diğer forum kullanıcılarının deneyimlerini de paylaşmak isterim.

Sayfayı Paylaş