Cinselliğin hormonlar ve vicudumuza etkisi hakkında bir kaç sorum ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bebeqte5tur tarafından 19 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    :shock:Gayet ciddi ve merak ettiğim bir konu,Ereksiyon ve masturbasyon un kas gelişiminde olumlu yada olumsuz etkisi nelerdir,çünkü erkeklik hormonları sayesinde gerçekleşiyor bu cinsel durumlar,testesteron salgılanırda iyimi olur,yardımcı olurmusunuz arkadaşlar,düzenli bir cinsel hayat kas gelişimini nasıl etkiler,şimdiden teşekkürler

Son düzenleme: 19 Ocak 2011
  2. metall123

metall123 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim okuuduum yerlee göre aşırı masturbasyon vücüdü yorar bu antreamana olumsuz etkiler + masturbasyon protein kaybı yaşatıyor haftada 1 2 yi aşmasın problem olmaz herşeyin aşırısı zarar

3. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Aşırısı olmadıktan sonra hiç bir problem olmadığını okumuştum bir çok kaynakta.

Birde bu protein kaybı olayına takıldım baya kişi söylüyor nedir bunun ciddisi?

Bir kere doğaya aykırı 10gr sperm ile kaç gram protein atılabilir ki_?

Ancak masturnbasyondan sonra sperm üretiminde protein kullanılıcaktır elbet ama bunu abartmamak lazım en fazla 5gr.

4. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    psikolojik kesinlikle kendi üstümde denedim o gün bacak çalışmam vardı tahmin edin ne oldu :D 4 tekrar da kişisel rekorumu kırdım

Sayfayı Paylaş