"Cigabyte4" Sırt Resmi.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Cigabyte4 tarafından 17 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar abiler ben geçtiğimiz yazın başında bi istekle evde vücut yapmaya başladım o zaman sadece 5 kg dambılım vardı başkada bir şeyim yoktu evde 5 kg dambılla ne kadar çalışılırsa artık :) İşte böyle 3 ay düzenli olarak çalıştım ve bu 3 ay sürecinde toplam en fazla 6-7 gün barfiks çekmişimdir. Sırt günlerimde gerek 2 dambılı birbirine bantlayarak gerek kova içine dambıl-su şişesi koyarak falan birşeyler yapmaya çalıştım. 3-4 hafta öncede internetten 33 kg dambıl set ve düz bar sipariş ettim 1 aydan beride düzensiz olarak çalışıyorum. Pazartesi günüde 6 haftada 20 barfiks programına başladım. İlk başladığım zamanlar vücudum dümdüz geliyordu önden falan fakat şimdi kanatlarımı açtığımda kanat kaslarım gözüküyor. Buda bi sırt resmim. İyi kötü yorumlarınıza açığım. Before sırttan fotoğrafım olmadığı için koyamadım. Bu arada boyum 175 kilom 60 civarında yaş 16.5 Resimlerin biri dün biri bugün çekildi. Bu spora gerçekten çok hevesliyim motivasyonum full, salona gitme durumum yok o yüzden gidemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Güzel özellikle salona gitmeden evde olduğun için gerçekten iyi gelişim.

Omuz - bel ölçün kaç?

ama biraz kilo almaya ihtiyacın var gibi , kas kütleni arttırmaya çalış kendi başına zor olur ama

Son düzenleme: 17 Ekim 2013
    Cigabyte4 bunu beğendi.
  3. xxxxaaaa

xxxxaaaa Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bence gayet güzel gelişmiş düzenli çalışırsan gerçekten güzel şeyler yapabilirsin bide karbonhidrat ve protein almaya bak vücudunun hacime ihtiyacı var

Cigabyte4 bunu beğendi.
  4. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle teşekkürler.

Bel ölçüm 75 cm olması lazım, omuzları bilmiyorum :)

Kas kütlemi arttıracamda okullar açıldı bide ben yeteri kadar protein alamıyorum. Okullar olduğu için sabahları poğaça yemek zorunda kalıyorum. Öğlen pilav kuru fasülye bazen tavuk artık ne yersek yiyorum. Eve gelince spor yapcağım zaman karbo almaya çalışıyorum ve spor biter bitmez 1 kutu meyva suyu ve ardından 100 gr'lık ton balığı yiyorum. Akşamda ne yemek olursa yiyorum yatmadan öncede 600-700 ml süt içiyorum. Ama 3-4 günden beri bu sütü ya kakaolu süt yaptım yada milkshake alıp öyle içiyorum karbo olsun diye yani beslenmem çok iyi değil. Param yettiğince ara sıra 1-2 tane muz alıyorum, arada bi fındık-badem, supangle falan :) Bu arada 2 hafta önce kick-boksa başladım bayram diye 1 hafta tatil. Vücut tipim zaten ektomorf artık evde ne kadar kas yapabilirsem :)

5. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir.
    - Zorunlu Pozlardan eksik olanlar vardır.
    - Hakkınızda eksik bilgi verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş