Ciddi derecede uyku problemi.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Cyrax tarafından 13 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba beyler,

Benim derdim çok feci, hayatımı bile etkilemekte, 1 haftadır spora ara vermiştik zaten uyku durumu çokda düzenli değildi ama uğraşıyordum düzeltmek için, bu 1haftada iyice bozuldu ve artık işkence çekmekteyim, sabaha karşı uykuya dalıp, öğlen 16 gibi kalkmak nedir arkadaşlar, bunun çözümnü doğal yollardan sizinde yardımlarınızla düzene sokmak istiyorum hayatımı, çok illet birşey, ne söylesem inanınki az söylemiş olurum, saat erkenden yatıp saat 7,8 de kalkmak varken sağlıksız uyku düzeni ruhen ve bedenen olarak yıpratıyor.

2. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    "Passiflora" yı deneyebilirsin.İçeriği tamamen bitkiseldir.Her eczaneden bulunabilen bir şurup.Reçetesiz alabilirsin.Ama sadece ilaçtan medet ummak yanlış.Yatmadan önce kendini psikolojik olarak uyumaya hazırla.Yorgun olmasan bile kendine bir saat belirle.O saatte yatakta ol ve odan tamamen karanlık olsun.Dikkatini dağıtacak cep telefonu veya benzeri bir elektronikle yatma.Ve en önemlisi yastığa kafanı koyduğunda tüm gündelik işlerini halletmiş, rahat bir kafaya sahip olmalısın ki yatakta dönüp durma.Bunlara rağmen uyku problemin devam ediyorsa.Günlük 10 saat ve üzerinde uyuyorsan.Gün boyu yorgun oluyorsan bunlar herhangi bir sağlık probleminin habercisi olabilir.O zaman hekime başvurursun.

3. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Bir sağlık problemi olduğunu zannetmiyorumi uyku bastırması malesef sabah kendini gösteriyor, buda uyku düzeninin bozulduğu anlamına geliyor, dediğiniz ilacı araştırdım çokta etkili olmadığı yönünde yorumlar gördüm internetde, napacağımı şaşırmış durumdayımi yine spora gidiyorum, ama uykusuz gece yine beni bekliyor olacak :).

Sayfayı Paylaş