Ciddi definasyondan sonra gelen kriz.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Angelossi tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Angelossi

Angelossi Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    1.66 boyunda define 64 kiloydum geçen hafta %6 yağ oranıyla. Geçen sene %7 olan yağ rekorumu kırıcam dedim ( 4 senelik vücutçuyum ) Ta ki beni en son 2-3 ay önce görmüş arkadaşlarımı görene kadar.
    Salonumdaki büyüklerimin de lafları cabası.
    Sıska dediler çiroz dediler. Boyum kısa olduğu için fazla definasyon yakışmadı dediler. Annem öleceksin yavrum dedi. Eski kız arkadaşım beni görünce ağladı sen eski Murat değilsin dedi o değilsin dedi. Oysa define 39cm kollarım vardı : (
    Şu an 1 haftadır ne antrenmana gidiyorum ne de hareket ediyorum. O kadar emek verdim yalan oldu hepsi. 1 haftadır 3 öğün KFC ve Domino's. Yıllardır unuttuğum tadlar.
    Hiç bu kadar diBe vurmamıştım bu konuda. Yağ oranım da 11-12 lere fırlamıştır.

Paylaşayım dedim. Belki kas yoldaşı dostlarım acımı hafifletir diye..

2. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Daimi define kalmamalısın çoğu arkadaşım öyle yapıyor bence yanlış..Ayrıca herkesin dediklerine bakma bazısı kıskanıyor,bazısı çekemiyor bazısı işte aşırı havalı kendini birşey sanıyor..

Sen sen ol yine eskiye dön ama aşırı bir şekilde diyet yapma sürekli bir dönem bulk ol bir dönem diyete gir define ol.Kasmaya gerek yok bu kadar illa define olucam sürekli diye :)

3. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    1.66 adamda 39 kol ne demek ya nasıl sıska çiroz diyolar? bence aksine kısa boya bulk yakışmıyor. tabiki daimi define kalınmaz ama yazın iki üç ay %6 - %8 civarı yağ oranı ideal bana kalırsa..

haftada bir de dubble woperini ye ya okadardan bişey olmaz, küçük seçim alıp ayranlan yersin :p

4. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    yakışmadı derken, diğer arkadaşlara katılıyorum bence iyi durmuştur. ama şu da olabilir, kemik ve damarlar kastan daha çok belli oluyorsa bazen itici gözükebiliyor. az yağ kaplat sorun gider, az ama :)

5. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    %6 yağ oranı birçoğumuzun hayalinde dahi görmeyeceği bir yağ oranı. Öncelikle bu kadar azimli ve hırslı oluşunuzdan dolayı sizi tebrik etmek gerekir. Kısa boya fazla bulk olmak ya da define de olsa fazla hacim gitmeyeceğini düşünüyorum. Belki bu yağ oranı sizin vücut yapınızın güzelliğini de bozmuş olabilir. İhtiyacınız olan %10 civarı bir yağ oranı da olabilir. Fotoğraflarınızı koysanız size teselliden öte kendi bakış açımızla definasyon durumunuzu sizin çin değerlendirebiliriz.

6. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sorunu ben de yaşamışdım. 90 kilo define olduğumda her kes bulk halin çok güzel dediler. Psikolojim alt-üst olmuştu. Sonra bulklaştım 112 kiloya kadar ne güzedi define halin dediler. O yüzden pek takma milleti.

7. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    benim yağ oranım % 25 mutluyum :)

Sayfayı Paylaş