Chidiebere Beslenme Programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Chidiebere tarafından 25 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Chidiebere

Chidiebere Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

17 yaşındayım, 5 sezondur altyapı basketbol oyuncusuyum, 181 boyum ve 104 kiloyum, sorduklarım 75-90 arası gösteriyorsun diyorlar. Ama kilomdan rahatsız değilim, rahatsız değilim derken zıplamamda, koşmamda pek bir sakıncası 3,05 çember çekebiliyorum ve 30 metreyi 4 saniyede koşuyorum, ama tabii ki gidecek bu kilolar. Kalıp var öyle hantal bir sporcu değilim, haziran ayında vücut ölçülerime bakmışlardı %25 yağ oranım vardı. Özellikle göğüs ve yan bel bölgemde çok yağ var önceliğim onlarda. Yağ yakıcı olarak Zero Shot 3000 mg tercih ediyorum, yarım ampul içecektim ama ayarlamaya üşenip hepsini dikiyorum :lol:. Beslenme programım şu şekilde;

06:40 - Uyanış

2 büyük bardak su

07:00 - Kahvaltı

150 gr Lor Peyniri
    1 domates
    1 salatalık
    3-4 zeytin
    2 haşlanmış yumurta beyazı
    Bir su bardağı yarım yağlı süt

10:00 - Ara öğün

1 paket 40 gr Form mısır patlağı veya 1 orta boy elma

12:40 - Öğle Yemeği

100 gr tavuk göğsü sandviç (sandviç ekmeği unonun tombul sandviçinden)

14:00 - Ara öğün

1 orta boy elma veya 1 orta boy armut veya 1 muz

17:30 - Antrenman öncesi

ZeroShot 3000 mg l-carnitine (1,5-2 haftada bir ampul kullanacağım sanırım pek öneri bekliyorum)

20:00 - Akşam yemeği

1 büyük kâse yeşillikli az zeytinyağlı ve soslu salata ve 1 orta boy elma, 1 armut ve 1 mandalinanın bulunduğu meyve tabağı veya yoğurt

22:00 - Yatış

Bir su bardağı yarım yağlı süt

Önerisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum, tartıldığımda 104 kilo çıktım hedefim 1 hafta sonra minimum 100'e düşmek.

İyi forumlar.

Son düzenleme: 26 Ekim 2013

Sayfayı Paylaş