Cevabını aradığım bir kaç soru.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve MoP16 tarafından 14 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MoP16

MoP16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makina Mühendisi
    Yer:
    İstanbul
    -Spora gittiğim yerde kardiyo aleti olarak koşu bandı bisiklet ve eliptik var. Ama ben rowing machine ile kardiyo yapmak istiyorum. Vücut geliştirme kısmında rowing machine var. Hocaya bahsettim durum bunla yapabilirmiyim diye, olaydan haberi yok. Bana sırt için yapılan hareketi gösteriyor ayaklar sabit :) Sorum şu bu aletle istediğim hareketi yapsam yanlış yapmış olurmuyum. (Denediğim kadarıyla da senkronu tutturmak biroz zor oluyor)

-Yarım saatten fazla koşu bandında kardiyo yapınca ayaklarımda ağrı hissediyorum. Bunun ollmadı normal mi?
    ( ayakkabı olarak ad.dasın superstar model basket ayakkabılarını kulanıyorum)

-Genetik olarak göğüs kaslarımın yapısı gelişkin fakat omuzlarım ince. Buda omuzlarımı iyicene küçük gösteriyor. Çalışma programımı nasıl yapmalıyım bu farkı dengelemek için? (1. Gün göğüs ön kol, 2.gün omuz arka kol, 3.gün sırt bacak çalışıyorum.)

-Gelelim başımın belası karına :) son 6 ayda gerek ramazan gerek bayramlar gerek annem bütün bünyemi alt üst etti :) 84 kilodan 94 kiloya çıktım. Yağlar dengeli dağılsa o kadar takmıcam. Sade bel çevresi jöle kıvamında oldu. Spor salonundaki hocada bana ha bire karın hareketleri yaptırma derdinde, bende şöyle 80 kiloya düşmeden karın hareketlerine fazla yüklenmek istemiyorum. Zaten kiloluyum daha kötü bi görüntüm olmasından çekiniyorum. Sizce bel etrafında yağları eritmek için karın egsersizlerine veya şu belin etrafına geçirilen titreyen kemere ihtiyaç varmı? Ne önerirsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş