cep yakan suplement derdi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve sivasli tarafından 20 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar ben guya almanyada yasiyorum.herkesin bildigi uzere burda burda suplementler turkiyeye gore daha ucuz ama yinede insani cok etkiliyor..ben ozellikle all starsin iso tech isimli whey ini almak istiyorum bi yaklasik 8 kilosu 350 euro.optimum nutritionun wheyi ise 8 kilo 170 euro yani yari yariya.all starsin degerleri epey yuksek ama fiyatida cok.sizce icinizde kullanan varsa 2 kati fiyati verip onumu almak iyi yoksaoptimumda ayni isi gorurmu,,yani iso tech i almak biraz enayilikmi olur :)

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Sivasli merhabalar, bence Optimum işini fazlasıyla görür.
    8 kiloluk poşetini ben duymadım hiç, yaklaşık 10 LBS. yani 4.7 kg.lukları var.
    Amerikada satılanlarda öyle, daha büyük boyu olduğunu duymamıştım, ama olabilir tabii.
    Optimum'un değerleri son derece iyi, diğer marka ne kadar iyi olabilir?
    İçine anabolizan tozu serpmiş olamayacaklarına göre :D
    Bence tercihini optimum'dan yana kullan.
    Optimum çok iyi bir marka, diğeri daha iyi olsa bile iki kat iyi olmadığına eminim ;)

1 kişi bunu beğeniyor.
  3. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    karasan mesajin icin saol.yanliz bi yanlis anlama oldu .evet 8 kiloluk paket yok.bana 8 kilo lazim onun icin ikisinide 8 kilo uzerinden fiyatini hesapladim :)birinin 8 kilosu 350 birininki o fiyatin hemen hemen yarisi cikti ama haklisin ondan iyide olsa tipki parasi gibi 2 kati iyi olacak hali yok

Sayfayı Paylaş