Centaur?

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve marthel tarafından 11 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Belki üstüme vazife değil ama centaurun yasaklandığını gördüm ve merak ettim nedenini..Yazılarından ve tavsiyelerinden yararlandığım biriydi ve sanırsam yönetimdeydi niye yasaklandığını öğrenmek gibi bir imkanımız var mı?

2. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Evet bende şimdi gördüm ,
    Centaur'un son zamanlarda biraz ters msjları vardı forumda
    ondan olmus olabilir herhalde.

3. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    bende online olan bir yöneticiye pm yolayacaktım centaur için
    merak ediyoruz özel değilse.

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Sevgili forum üyeleri bahsi geçen kişinin siteden uzaklaştırılması yönetimin ortak kararıdır. bugune kadar aldığımız tüm kararların üyelerin ve forumun akışının engellenmemesini sağlamak adına aldığımızı siz değerli üyeler bilmektesiniz ve desteklemektesiniz.

Alınmış olunan bu karar yönetimin kesinlikle tarafsız ve kimseye ayrıcalık tanımadığınında bir göstergesidir.

Bahsi geçen yasaklı üye aktif hayatını bir yönetici statüsünde sürdüremediği gibi bir üye statüsündede sürdürememiş zira sitemizdeki üyelere verdiğimiz değerin büyüklüğü göz önüne alınınca böyle bir özelliği taşımak istemesi veya taşımak istememesi kişinin kendine kalmıştır. fakat bu kararında çevresine zarar veriyor ise yönetim ortak karar ile kişilerin iğneleyici,alaycı,hakaret içeren aktif yaşamına son vermesi forum yapısı ve şahsi yapıları koruma adına en zor ve en gerekli karardır.

Bu kararları bilginin dağıtımında ,ulaşmasında,ve çoğalmasında sürekli kılacağımızı belirtiriz.

YÖNETİM

Son düzenleme: 12 Şubat 2008
    djburakgs, D.Wolf, ALPEREN ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  5. ammun

ammun Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci=dilenci
    Yer:
    Denizli
    yasaklandığını ben şimdi duyuyorum sizden.
    son bikaç gündür bana garip gelen mesajları vardı,daha doğrusu beni şaşırtan mesajları.
    foruma faydası tartışılmayacak biriydi bence.
    ama tabi yönetimin bildiği bizim bilmediğimiz bişeyler elbette vardır

FleXoR bunu beğendi.
  6. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Son birkaç mesajı banada rahatsızlık vermişti açıkçası. Ancak belki hesabının şifresini kaybetmiştir eğer internet kafeden falan giriyorsa. Aklıma ilk bu geldi açıkçası, çünkü forumda takip ettiğim, üslubunu beğendiğim bir insandı kendisi.

7. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    inanmayan olabilir ama ben bu ani sezmistim..özellikle hakan'a "noldu kamyon mu carpti poz verirken ne ictin" vs demesi bu kanaata getirmisti beni..

forumcular adina üzüldüm... yönetimin istikrarli durusuna sevindim..

adamina göre muamele olmadigini herkes görsün..

saygilar

FleXoR ve saydam bunu beğendi.
  8. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bence herkez 2 . bir şansı hak eder, ama sadece 1 kez

9. opasan

opasan Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Centaur'un profilinden bakıp son mesajlarını inceledim. Şaşırdım. Çok laubali bir uslüp takınmış... Ama bunca zamandır forumda olup, yönetime de girecek seviyedeki birisinin son zamanlarda neden değiştiği merak konusudur. Bunu elbetteki bilenler vardır. Ancak ilgili kişinin üslubunu değiştirmesine sebep ne olursa olsun; diğer insanları alaya alma hakkını da vermez...

10. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    centaur yönetimdeydi demekki basit birisi değil.neden o noktadan bu noktaya geldiği soruldumu belki özelde bir sorunu vardı....centauru tekrar kazanmak için yönetim elinden geleni yaptımı yoksa direkt forumdan dıslamayımı seçti.bence yönetim durumu iyice açıklasın ondan sonra karara destek vercekmiyiz vermiycekmiyiz değerlendirelim hatta centaura ulasıp bu baslık altında onada bir cevap hakkı tanımak gerekir diye düşünüyorum sonuçta bizim karsımızda suan yönetim ve centaur var bu baslığa göre centauru değerlendirirsek bir kişiyi dinleyip bir baska kişiyi değerlendirmiiş oluruz bence hiç adil değil bu baslık altında kesinlikle centaura cevap hakkı tanınmalı. unutmamak gerekirki her insanın hayatında zor durumlar olur ve bunu bulunduğu ortama yansıtır.

saygılarımla

11. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    sehazade yönetim olarak üyelere karşı ne kadar hoşgörülü oldugumuzu sen herkesden daha iyi bilirsin,bu forumun mevcut kurallari var,bu kurallara uymayan (ben de dahil) kim olursa olsun,yönetimde görüşüldükten sonra (küfür olmadigi sürece her ban önce yönetimde görüsülür) geregi yapilir.bu kararlar yönetimin ortak aldigi kararlar olmuştur.burda yönetimdeki kişiler degil,yönetim bakidir.

12. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    evet biliyorum saydam abi sizi bu konuda sorgulamam doğru değil fakat benim şahsi görüşüm centaur un yönetime olmasada foruma tekrar kazandırılması yönünde bu yuzden centaurun forumdan gönderilmesi konusundaki görüşüm olumsuz.tabi dediğim gibi bu benim acizane şahsi görüşüm sonuçta bu forumda binlerce kişi var.

saygılarımla

13. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Kimbilir belki de şifresini bilen bir başkası yazdı, özel hayatında dalgalanmalar olabilir, ama bu şekilde değişeceğini bende sanmıyorum.
    Kendisiyle bir diyaloğum yoktu, özel bir sempatim yok ona karşı, ancak gene de son yazdıklarının ona ait olmadığını düşündüm ilk anda, tabii yönetim belki de kendisiyle msn üzerinden diyalog kurmuştur, bu boyutunu bilmiyorum açıkcası.
    Üye ya da değil, dilerim herşey yolundadır.
    Foruma ilgisini kaybetmiş olabilir, ancak karakteri dışında bir tarzda yazı yazdığına inanmak istemiyorum.

14. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Aslında bu konuya karışmak istemezdim ama özel mesajla düşüncem sorulduğu için kendimi sorumlu hissettim.
    -Son yazdığı 50 mesajını okudum. Evet elit kullanıcı sıfatına ters düşen birkaç ilginç mesajı var. Ama bunlar bana sorarsanız yasaklanması için yeterli değil. Forumda ismini hatırlayamadığım ancak daha enteresan şeylerin yazıldığını hatırladığım mesajları da okumuştum...
    -Sorun eğer sadece son yazılan mesajlarsa ben bu yasaklanmaya karşıyım. Belki statüsü değiştirilebilinir ancak yasaklanmaya hayır diyorum. Hangi mesajlardan dolayı bu sonuca varıldığını da ayrıca merak ediyorum.
    -Eğer bizlerin bilmediği bir durumdan dolayı bu karar alınmışsa ve bu bizlerin bilmediği durumun da bizlerle paylaşılması mümkün değilse,görüşümüzü bildirmemiz için bizleri uyarmakta pek mantıklı değil gibime geldi.

15. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Sevgili forum üyeleri Bftr YÖNETİMİ üyeleri kişiyi siteden uzaklaştırmadan önce belli kuralları uygulamaktadır bir başka deyimle 2.3.hatta 4. şans verilmektedir bu kuralların başında kişinin özel sorunları olduğunu düşünerek toplanmasını bekleyerek 2. bir şans verilir,bir sonraki süreçte kişi eğer tavırlarını şahsi mesele haline getirip bir değişim göstermiyorsa burada yönetim kişiyi sözlü olarak uyararak 3. bir şans daha verir ,eğer ki kişi halen devam ediyor ise varsa rütbesi rütbesi küçülterek yönetimin düzelmesi konusundaki ciddiyeti dile getirilir. bu kişiye sunulmuş 4. şanstır.. rütbe düşürülmesi sonucu üyelere,yönetime karşı kişisel saldırılarda bulunuyorsa artık yönetim uzun çabalarından sonra kişiyi kazanamayacağını anlayarak ortak ve zor bir kararla kişiyi siteden uzaklaştırır.

Yönetim asla kimseye ayrıcalık tanımaz yönetimin gözünde üye forumda değer verdiği en üst kişidir üye forumu oluşturan ve forumun yaşamasını sağlayan bir kan gibidir. yönetim hiç bir zaman üye kaybetmek istemez ve üye kazanma adına bazı şeylerden ödün bile verdiği olmuştur.

centaur adlı kişinin yönetim bölümünde verilen destekler uğraşlar çabasız kalmıştır. yönetim bölümündeki konuşmaları tartışmaları bilemediğinizden tüm yazışmalarınıza anlayışla bakmaktayız.

YÖNETİM

Son düzenleme: 13 Şubat 2008
    djburakgs, Karasan, Ayaz ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  16. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    haklısın flex , o kısmını bilemeyiz , ben sadece kendi başıma geleni düşündüm , dalgınşıkla başka bi sitenin reklamını içeren bi resmi yayınlamştım , ve ban almştım , siz affettiniz ve bi daha olmadı , bunu düşünerek herkez hak eder dedim ama , bilmediğimiz şeyler varsa ne söylenecek birşey yok

17. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  18. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    soyadı wheeler olan sporcu olmasın???birde kas sisteminde adı geçen var ama...

FleXoR bunu beğendi.
  19. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Flex wh. dan esinlenerek bu nicki yazdığını düşündüğümden flex dedim , hoşuna gitmiyorsa tekrarlamam ...:(

FleXoR bunu beğendi.
  20. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Flexor flex wheler ile alakalı değil flexor bilekteki yada humerustaki kasın adı extensorun altında kalan kas

adımla hitap etmen daha doğru olur.

Sayfayı Paylaş