Cell Tech vs. Cell Mass

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve oklahoma tarafından 2 Mart 2011 başlatılmıştır.

Hangisi daha etkili ?

1. BSN Cell - Mass

oy sayısı 12
    52,2%
  2. Muscletech Cell - Tech Hardcore Pro Series

oy sayısı 11
    47,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    kullanan arkadaşların değerlendirmelerini bekliyoruz. gerçekten bir fikri olan varsa yorumlarını dinlemek isterim. onun dışında yanıltıcı yorumlarda bulunmayalım. aslında içerik olarak biraz farklı urunler gibi duruyorlar.

Sizce hangisi daha etkili ?

2. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Ben kullanmadım ancak bende bu iki ürün arasında kararsız kaldım.Ama cellmass almaya daha yatkın bakıyorum çünkü daha cok servis içeriyor ve kullanan kişiler memnun ancak celltech de su sıralar indirimde onuda denemeyi cok isterim ama cok cabuk biticek bi servisi 100 gr yani ve bb.comda oylara bakınca bsn cellmass daha önde ayrıca kaç kere yılın creatin ürünü secilmis tabi kullanan kişilerin yorum yapması daha doğru olur.Ben sadece düşüncelerimi belirttim.

nobodys bunu beğendi.
  3. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler yorumlar için. aslında bende biraz arastırdımda daha cok seris içermesindeki bir nedende karbonhidrat oranının dusukluğu. aynı zamandada bir çkaç çeşit kreatin içermeside sayılabilir. cee içermesi mesela.. cell tech de bu olmasada 3 çeşit kreatin içeriyor olması vede karbonhidrat kombinasyonuyla sanki kilo aldırmaya daha elverişli gibi. amaçlara gore değerlendirilebilir...

4. penny

penny Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    muscle tech ve bsn cell mass gayet şişirme ürünler.

kreatin mono tek başına işe yaramıyor, verim alamıyorum diyorsanız;

kreatin almak için kepçe kepçe içeriğinde tam olarak ne olduğunu bilmediğimiz bir supplementi kullanmak bana mantıklı gelmiyor.

controlled labs green mag veya mri anabolic switch gibi alternatif kreatin blendleri de bulmak mümkün.

cell techde ise aşırı basit şeker var ve daha çok tükettirmek için her iki üründe de abuk sabuk şeyler yazıyor.

5. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    monohidrattan verim alamadım dersem yalan olur. sadece denemek isterim. ama yorumlar onemli benim için malum pahalı urunler. kullanan arkadaslardan fikirlerini alarak kullanmayı dusunuyorum. iyi çalışmalar..

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ikisini de kullandım.kişisel fikir ve tecrübem cell-tech daha etkili oldu bende..güç artışını bir süre sonra hissediyorsunuz..
    içeriğindeki şeker sizi korkutmasın zaten antremandan sonra içiyorsunuz yüklemi haftasından sonra..yükleme döneminde şekerden dolayı sabah içmenizi öneririm yağlanma sorununa karşı..

1-2 sene önce tek aroma vardı ve tadı bence kötüydü ve antremandan sonra acayip iştah kesiyordu..
    şimdiki aromaları bilmiyorum..denenebilir..

oklahoma bunu beğendi.
  7. caneser

caneser Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    cell tech in üstün olduğunu her türlü söyleyebilirim. Fakat fiyat kalite olarak düşünürsek cellmass daha avantajlı gözüküyor. Cellmass taki karbonhidrat eksiği dışarıdan alınarak kapatılabilir bence. bende şu an cellmass almayı düşünüyorum yarın.

8. disconnected

disconnected Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    diez

Cell tech we Nitro tech i gün içerisinde ne şekilde almamamı önerirsin ?

Çünkü ikiside Postwork ürünler ve Cell techin antremanın hemne sonrasnda alınması gerektiğini biliyorum. Ama yinede Bana bir günlük kullanım şekli sölersen sevinirim

9. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    ben idman sonrası celmasss + optimum + carbo pure kombine etmiştim idman olmayan günlerdede sabahları kreaklyn güzl olmştu cellmass 3. kullanmda farkedio

10. DeibLER

DeibLER Yeni Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    ikisini de kullandım tabi ki Celltech.
    şu sıralar bulunması biraz zor.

Sayfayı Paylaş