Casein Protein Tozu ve Yan Etkileri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve chuckybebesi tarafından 21 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. chuckybebesi

chuckybebesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ramazanda oruç tuttuğum için Casein Protein Tozu kullanmaya başladım. Hatta marka da veriyim Elite Casein. Ancak bende bariz iktidarsızlık yaptı bu toz ya. Şu sıralar başka psikolojik ve fizyolojik bir sorunum yok hani ondan oldu diyeceğim ama. Her bünyede etkisi farklıdır eminim ama bende böyle bir yan etki yaptı acaip moralim bozuldu. İçindekilere baktım soya fasulyesi yağı var (GDO'lu) ve yaptığım araştırmalara göre soyada östrojen hormonu oluyormuş. Acaba bundan mı oldu ki diye tahmin ediyorum. Daha önce böyle bir durumda karşılaşan var mı arkadaşlar? Merak ettiğin şu, tozu içmeyi bıraktım, normale dönerim inşallah:shock:

2. chuckybebesi

chuckybebesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bi bildiği olan yok mu ya?:(

3. heril

heril Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Hemen doktora görün derim geç bile kalmışsın.İktidarsızlık ciddi bir porblemin başlangıcı olabilir.

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Protein tozundan iktidarsızlık olunduğuna dair hiç bir bilimsel veri bulunmamaktadır. Ki içeriğinde hormonsal bir şeyde yoktur. Sadece protein ihtiyacınızı karşılanmasına yönelik protein içerir. Emilimi daha uzun sürer. İktidarsızlık durumuna gelecek olursak günlük hayatınızda ki değişimler, piskolojik etkenler veya stres bunların başlıca sebepleridir. Veya bilmediğiniz bir damar rahatsızlığınız olabilir. Daha iyi bir sonuç almak için doktorunuza danışabilirsiniz.

voltaj bunu beğendi.
  5. Pumping İron

Pumping İron Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    iktidarsızlığın ramazandan ve uzun süre aç kaldığından olmasın?Protein tozundan olduğunu ben pek düşünmüyorum

Sayfayı Paylaş