Carnitine ve kas

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Warprow tarafından 6 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Warprow

Warprow Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    iyi forumlar öncelikle uzunca zamandır forumu takip ediyorum fakat şöyle bir sorun var aklımda
    öncelikle
    basketbol oynuyorum ve ağırlık çalışıyorum ve basketbol antremanı kadarda önem veriyorum ağırlık çalışmasına

1.84
    74.2kg

yim ve iç bacakta yağlanma var ve canımı sıkıyor
    göbekde 1 cmlik bir fazlalık var 82 kg den 74 e düştüm uzun uğraşlar sonucu fakat bu bacak sorunun bir türlü halledemedim sorum şu olacak

carnitine almayı düşündüm fakat bana bunu satan satıcı vücudunda zaten max %10 yağ var carnitine kullanırsan yağ değil kas yakarsın dedi kararsız kaldım haliyle
    carnitine nin kas yakma faktörü varmıdır böyle bir durumda

2. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Yağ oranın %10'sa onu daha aşağılara çekmek gerçekten doğal yollardan çok zor, carnitin kas yakmaz , yağlarına da kesin çözüm olur mu onu da bilemeyiz fakat hiç birşeye yaramasa en azından performansını arttırır bu da daha fazla kalori dolayısıyla yağ yakımı demek, satıcı sana daha da zayıflarsan kaslardan da gider demek istemiş olabilir, o noktada haklı carnitin olsa da olmasada bir miktar kasın gidecek %8 %7 ye çekerken yağ oranını

3. Warprow

Warprow Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    anladım teşekkür ederim yorumunuz için

4. McNalcaci

McNalcaci Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yeşilyurt/İstanbul
    Bence kullanmalısın ama ağırlık idmanın yerine basketbol idmanından önce kullanmalısın çünkü basketbolda daha çok koşu ve hareketlilik üzerine gidiliyor.( diye biliyorum ) Ama kesinlikle kullanmış biri olarak L-carnitine'in küçültülmesine karşıyım ve tavsiye ederim. Özelllikle multipower 1500 mg liği :)

Sayfayı Paylaş