Carnipure?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve f85tr tarafından 13 Kasım 2005 başlatılmıştır.

1. f85tr

f85tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben 6 yıldır sporla ugrasıyorum fakat body building yapmaya baslayalı bikac ay oldu... 175 boyum var ve 65 kiloyum... hardline progainer ile birlikte hardline carnipure kullansam sizce bi zararı olur mu ??? progainer urununu antrenman yapmadıgım gunlerde kullanmalımıyım??? amino asit kapsuller protein tozu varken de gerekli mi ???

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Re: carnipure...????

progaıner yanında carnıpure degılde crea pure kullanman senın açından daha avantajlı olur.antrenman yapmadıgın gunlerde sabah ve aksam olmak uzere gunde ıkı kez bazı karısımlar uygulayarak kullanman sana avantaj kazandırır.

3. f85tr

f85tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkurler peki amino kapsullere gerek yok degil mi ??

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    gunumuzde yenı nesıl proteın tozları vucuda okadar hızlı karısıyorkı amıno ıle aralarında bır fark kalmıyor.senın kılondakı bır sporcu bence tozlarla devam etmelı.amıno olayına ıse yarısmaya falan gırecegın zaman agırlık verırsın.

5. f85tr

f85tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol :) tesekkurler... supplement olayında yeniyim ilerde kafama takılanlar olabilir.. ;)

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    antrenman bılgısıı ve beslenme destek urunlerı hakkında tum sorularına cevap verebılrım.

7. f85tr

f85tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaw bısey daha soracam ... birden fazla supplement aynı anda kullanmanın zararı olmazmı?? ben biraz cekiniyorum acıkcası...bi de siz benim icin hangi urunleri tavsiye edersiniz... biraz kilo almalıyım... haftada 4 gun spor yapıyorum... iyi beslenemiyorum.... :( takviye urun olarak neleri kullanmalıyım..

8. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Sporcu gidalari zaten kombine kullanildiginda yararli urunler.yani o nedenle korkmana gerek yok.en iyi sonuc icin oyle yapmalisin.

Amino Asit Tabletlerinin bence her zaman kullanilmasinin en iyi nedeni kolay olmasi.yani bir ogunde destek olarak,ac karna her sekilde rahatlikla kullaniliyor.Ama protein tozlari gunde 2,3 kere belli bir zamandan sonra kullanmak zor gelebiliyor.Bence ikiside imkan varsa kullanilmali.

Sayfayı Paylaş