Cardio Yoğunluğu

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve omerx tarafından 9 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. omerx

omerx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar cardio yaparken sertlik ne düzeyde omalı yağ yakımı ve kilo vermek için.

ben normalde 50 dk koşu(aralarda yürüme tabi sürekli değil) 400 kalori civarı, 10 dk orta ağırlıkta bisiklet ve 10 dakikada hafifi eliptik yapıyorum. sonra 1 saatte ağırlık çalışıyorum. haftada en az 4 gün bu şekilde uyguluyorum.

şimdi salon hocamda şöyle söylüyor; bu şekilde koşu vs yaparsan şekerden yakarsın ve kilo veremezsin, hafif tempoda koşmalısın diyor. Bir başkasıda en az 40-50 dakika 9-12 hızında koşmalısın yağ yakıp zayıflamak için ve az ağırlık ile çok tekrar yapmalısın diyor.

Bu işin aslı nedir yani ben zayıflamak için en etkili hangi programı uygulamalıyım.
    Yaklaşık 1 aydır bu şekilde spor yapıyorum 1 kilo veremedim ama diyet eksikliğinden büyük ihtimal.

bu arada;
    boy: 1.75
    kilo:90
    göbek:108
    bel:103

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

2. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Yazdığınız program güzel.Diyetinizi de ayarladığınız zaman istediğiniz kiloya kısa sürede ulaşacağınızdan eminim.

3. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum Arkadaşın Dediğine Bakma Cok Büyük Yanlış Yapmışsın Önce Antremanını Yapacaksın Karbonhidratlar Gidecek Vucuttan Kardio'ya Geçtiğinde Vucud Direk Yağlardan Almaya Başlıyacak Ve Değişikliği Göreceksin 1 Hafta Sonra Yağ Yakmak İçinde Vucud Belli Bi Nabız Aralığında Olması Gerekir Tabiki ısı Artsınki Yağ yakabilesin

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:54 ----------

Bişey Daha Söyliyeyim Eğer Antremandan Önce CArdio Yaparsan Antremanda Gucun Düşer Sakatlıklara NEden Olur

4. rockallen

rockallen Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Istanbul
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/neden-rl-k-antremandan-sonra-t26691.html

5. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Biliyorumda Ağırlık Antremanı Yapmıyor O Define Hafif Kilo Cok TEkrar Antremandan Sonra Cardio Yapılırki Yağlar Daha Kolay Yakılabilsin

Sayfayı Paylaş