Cardio yaparken kalın giyinmek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Lionss tarafından 19 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Malum hava şartları belirsiz bu zamada soguk olması gerekirken yazdan farkı yok heryer sıcak kısa kolluyla rahat geziyorsun biliyorsunuz bende kilo vermeye yönelik çalışmalar yapıyorum koşarken kalın giyimsem yani kapşonlu sweet flan giysem üstünede ince bi polar bu şekilde koşup daha fazla terslesem bi faydası olurmu yada zararı

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Daha fazla su kaybı olur başka bir yararı olmaz.

3. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Kapşonlu sweet falan giyersen vücut daha az ısı üretir çünkü üzerindeki giysiler ısıyı zaten tutacaklardır. Vücut daha az ısı üretince daha az enerji harcamış olur ve daha az yağ yakarsın.

4. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Eyvallah dostum bende bu bilgiyi arıyordum iyi oldu yarın için planım oydu yapmamk daha iyi

5. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar su kaybı demişken, kardiyo yaparken karnitin alıyorum ve almadığım zamana göre daha fazla ter atıyorum.Carnitin de hareket ettikçe yağ yaktıran birşey.Attığım ter carnitinle yaktığım yağla alakalı olmuyor mu yani?

6. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Vücut ısın yaktığın yağ ile alakalı, attığın ter ile değil.

7. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Motorsiklet kullandıysan bilirsin 600cc lik bi makina ile 120 130 km ile 100 km lik bi yola çıkarsan o motorsikletin motoru alev gibi olur hatta dokununca elini çok rahat yakarsın insan vucududa bu şekildedir sen koştukça ısın artar ve bunu bi şekilde düşürmen lazm vucudun buna verdigi tepki terlemedir terleme ile kilo verilmez sadece vucutta olan toksit maddeler atılır aslında takviye olarak l carnitin almadanda rahat kilo verirsin bence gereksiz bişey

HouseMafia bunu beğendi.
  8. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Carnitini özellikle enerji olarak kullanıyorum, şöyle birşey, carnitin aldığım zamanki performansımla aldığım zamanki performansımda (kardiyo amaçlı yürüyüşlerimde) enerji ve yorgunluk olarak fark hissediyorum.Günlük işleerimde de yoğunluğa göre carnitin alıyorum enerji ve performans olarka fark hissediyorum.Aslında genel amacım bu carnitinde, çünkü daha önce spor geçmişim yok, 33 yaşında 115 kiloyum 176 boyum var.Vucudumu belirli bir düzene sokana kadar enerji ihtiyacı duyacağım gibime geliyor.Bunun yanında enerjiyi yağ yakarak getirmesi bakımından carnitini tercih ettim.Yanlış anlaşılmamak için şunu da ekliyeyim, hemen 2 ayda 10 kilo vereyim 20 kilo vereyim gibi bir kaygım yok istediğim kiloyu 6-8 ay gibi bir süreye hadi bilemedin 12 aylık bir süreye yaydım.

9. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Çok iyi yapmışsın dostum zaten hızlı verdinmi hızlı alıyorsun vucudun alışmıyor en iyisi uzun vadede vermek

Burak Can bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş