Cardio ve yağ yakımı???

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fakkaya22 tarafından 29 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fakkaya22

fakkaya22 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar, abiler Öncelikle merhaba,
    Forumu gezdim ama tam olarak cevabını bulamadım...
    Yaşım 14
    Boyum 1.62
    Kilom 55

Benim sorunum karın bölgemde yağ bulunması karın üst bölgemde bir çift baklava tamamdır ama alt bölgemde yağ tabakası duruyor sert ama bitürlü çıkmıyor baklavlar :)) Cardio için ipim var koşabileceğim 100 metre alan var bana ne tavsiye edersiniz??
    Edit : Diyet hakkında da bayağı makale okudum bana cazip gelen az yemek çok öğün yani 6 öğün yemek bir de sorum var sabah kahvaltida sadece yumurtanın beyazını yemek kas yapiyor diye duydum ama sadece beyazını yemek uygun mudur beyazından NEFRET ETMEME rağmen 3 tane yumurta beyazı yiyorum :)

Son düzenleme: 29 Ağustos 2012
  2. iAmTheBest

iAmTheBest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    İp atla ve koş.

3. fakkaya22

fakkaya22 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iAmTheBest kardeşim teşekkür ederim. Zaten ben söylediklerini yapiyorum ama ne zaman ne kadar nasıl yapılacağini bilmiyorum açıklarsanız gerçekten çok mutlu olacağim :confused:

4. ''KaaN''

''KaaN'' Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ip atlamak iyidir bence diyete suanda gerek yok cok fazla fast food'dan ve asırı yaglı yemekten kacın onun dısında pek diyet yapma derim gelisim cagındasin vucudunun beslenmeye ihtiyacı var ;)

5. fakkaya22

fakkaya22 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ne zaman, Nasıl, Ne kadar yapılacağı hakkında bilgisi olan yok mu

6. Violinfeo

Violinfeo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Karına çok önem veriyorsun ama yaşına ve kilona baktığımda diğer bölgelerinin sıfır olduğunu anlıyorum sen karın kasım çıkmadı diye ağırlık çalışmadan cardioyu çok abartırsan karın kasın olur fakat senı sıska diye çağırırlar..Sadece yağlı cips dışarıda yapılmış bisküviler,döner hamburger dürüm falan onları yememen lazım..

fakkaya22 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş