Cardio+Ağırlık+Whey Protein+Amino Asit+DİYET(1500 kalori)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Mete35 tarafından 11 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Mete35

Mete35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 1,5 2 ay sırf cardio yaptım 35 Dk koşu 4,5 km civarı ediyor haftada 3 gün daha sonra 20 dk conditioner de daha sonra 2*25 / 30kg iç bacak dış bacak çalıştım ve abdominal hareketleri yaptım . böle yaparak 8kg 9 kg verdim.

Hocadan program yazmasını istedim ve en sonunda programım geldi(Üniversitenin spor merkezi yazan hoca 4.sınıf oradaki resmi görevli) ...... Şimdi ilk olarak 25 dk koşuyorum daha sonra 15 dk conditionerde daha sonra abdominal hareketleri yapıyorum streaching ile beraber ve sopa ile large yapıyorum((3X15) herbiri ayak için) bu dizleri yere koyuyorum degdırmeden ve ayak degıstırıorum

iç bacak calısıyorum3X20 set 35 kg daha sonra
    birde ayak ittirme hareketi var ayakla oturdugum yerden ıttıorum bı aleti oda (3x20-25) 25 kg falan
    bundan sonraki agırlıklarımın hepsi 3 set daha sonra agırlık bölümüne gecıorum alt katta
    omuz ustu(3x15)(10 kg) calısıorum
    sırt calısıorum oda kayık gıbı bısı cekıorum (3x20) (30kg)
    butterfly var (3x15) 25 30 kg
    dumbelle bench press(herbiri 6 şar kilo) (3x15) yine yapıyorum
    6kg tek dambulla arka kol calısıorum (3x15)
    one dumbel extension 7,5 kg (3X15 )
    ön kol çalışıyorum 5 kg (3x15)

bunları çalışırken süper efor sarfediyorum ve toplam 35+25+15=1 saat 15 dk cardio var ve ter atıyorum müthiş bu sadece carido ağırlıklarda beni bitiriyo en son programı birkere denedim 2 setten yaptım önce ılk gun agrımadı sonrakı gunde agrımadı 3. gun kaslarım agrımaya basladı gögüs bölgesi falan filan kollar gecen senede baslamıstım ama ıstemedıgım sebeblerden dolayı bırakmıstım muthıs bıtkın bırakmıstı benı tekrar basladım ıste bu sene ilk 2 ay falan kilo verdim bırakında aldıgım kıloyu ozamankı programım sankı daha hafifti şimdi kılo verdikden sonra hocam yeni bir program yazdı program bu ve hocama dedim hocam dedim bu kadar cardio yapıyorum kaslardanda gidio benım goguslerım sarkıo falan dedım whey protein aldım o yüzden hem kaslarım yıpranmasın bıtkın olmayım die gncden gncyı aradım aminoasit almamıda söyledioler aminoasit aldım hocamın haberı yok onun ıcın amınoasit kullanımına bakıcagım ama whey protein kullanıorum ve sankı ıyı gelıor psikolojikmidir nedir ama kendimi dinc hissediyorum bu arada öğrenciyim beslemem çok yeterli olmuyor .. Veee 1500 kalorilik diyet yapıyorum bu sporu yaparken... sabahları süt ve nesquik içiyorum oglen normal yemegımı yıyorum aksam ya yıyıorum ya yemiyorum yada cok az yııyorum hesabımı kendım yapıyorum light ekmek falan filan... KARARLIYIM 1500 kalorilik diyeti 1 1,5 aydır yapıyorum. ve herseyın lıghtını alıorum ıster ıstemez vucuduma bısı olmasın dıye bu amınoasit turlerıne yoneldım sımdılık YORUMLARINIZI BEKLIYORUM.:confused:Hesaplarıma gore ayda 5 kg vermem lazım bu program ve diyete göre BOY 183 kg suan 88 ve eskiden 4,5 km kosarkens adece sırf kosum 7,5km suruo :D BENİM İSTEDİĞİM GÖGUSLERIM SARKIO VE YAG VAR ONLARI YAKMAK VE KAS DOKUSUNU ARTIRARAK CALISMALARA FULL DEVAM ETMEK VE BÖYLECE HEM KILOM DAHA FİT OLACAK HEM SARKMALAR OLMAYACAK HEMDE KASLI GORUNMEK ISTIYORUM OLAY BUNDAN IBARET

NOT: 3 yıl önce 111 kg yduum 79 kg ya dustum ve gecen sene 86 kg ulastım spor ilk basladıgım zamandı sonra bıraktım 97 kg oldum ve tekrar spora basladım sımdı 88 e dustum ve agırlık calısıorum....

Son düzenleme: 11 Mart 2011

Sayfayı Paylaş