CARDİO MU YOKSA AĞIRLIK MI? Yardımcı olursanız sevinirim...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sewindik86 tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sewindik86

sewindik86 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar… Bir konu hakkında bilgi almak istiyordum mümkünse. Geçen sene tam bu zamanlarda 77 kilo olarak askerden dönüp spora başladım… Fakat 3 ay sonra en gelişme döneminde istenmeyen nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım ve 1 sene içerisinde tam 10 kilo aldım… Şuan size öncelikle sormak istediğim, bugün tekrardan spora başladım, yalnız 77 kilo iken aldıgım kiyafetlerim tamamı nerdeyse olmama noktasına geldi....yağ yakmak için ilk ay sadece cardio mu yapmalıyım? Yoksa ağırlık girerkende yağ yakabilir miyim? … Düşüncem şu, ilk 1 ay cardio yapıp verebildigim kadar kilo verip sonrasında ağırlık girmek… Çünkü ağırlık gireceğim dönem karbonhidratta alacagım için daha çok şişerim diye düşünüyorum ya da dogrusu ağırlık girip ardından cardio mudur?… Doğrusu nedir acaba hem göbekten yağları goturup hemde vucut çalışmak için… Bu arada yağ yakıcı da kullanmaktayım… Şimdiden Teşekkürler

2. sewindik86

sewindik86 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bir Allah'ın kulu da cevap yazmıyor ilginç:)

3. atomkarınca01

atomkarınca01 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    İlk önce define olup sonra kas yüklemeye geçmeniz daha mantıklı .

4. kalvascan

kalvascan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Kardio ile birlikte agirlik calismalarini dusuk agirlik cok tekrar seklinde yaparsan gayet iyi sonuc alirsin.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş