Capoeira : Öğrenilesi bi Spor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BaBe ShaQ tarafından 5 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Hepimiz Capoeira yaparsak noluruz?
    1 saatlik Capoeira da kaç kalori harcanır.?
    Bu adamlar uçmuş mu yoksa ben şu an oturdugum için mi böyle düşünüyorum ? :D

İzlenilesi ve izlendikten sonra öğrenmek istenilesi bir spor ..

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dxgFU3WQvoM&NR:eek:ha:[/youtube]

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Caddebostan sahilinde yapıyorlar bazen. 1-2 arkadaşım bayağı bir meraklı bunlara. Ben yeteri kadar esnek değilim malesef :oops:

3. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Esnek olmak gerçekten önemli ama sanırım bunu yapan kişilerin boy ortalaması da en az esneklik kadar önemli gibime gelio.Yoksa 1.90 lık bir devasanın ne kadar esnek olursa olsun bu sporu yaparken zorlanacağını düşünmek lazım :D

Birde ritm duygusu kazanmış kişilerin,müzik kulağı olanların çok daha rahat yapabileceğini düşünüyorum.

Bunlar olmadığı takdirde gösteri yapanların birbirleriyle düğüm olması da muhtemeldir herhalde :lol:

4. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    bu spor guzeldır ben yapmadım ama ben 3 yıl break dans yaptım ıkıse nerdeyse aynı seyler bız ne adamların esneklık kazandını gorduk bu arada boya gerek yok yeterkı vucudun harekete uyumlu olsun benım sımdıkı grup delı oynuyo ama ben body den sonra oynamıyorum daha ama sunu soylemek ıstıyorum dısardan gorundugu kadar hıc kolay degıl adamın yıllarını alıyo artı bu yıllar ıcınde cok kez sakatlık gecırıyo ınsan

5. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Body cilere yakışmaz bence.Kuğu gölü balesi yapan bir fil gibim olur .Hemde düşünsene omzunu filan incittiğini 1 ay antrenman yok Futbol bile oynamıyorum bu yüzden

Sayfayı Paylaş