calistigim salonda yeni olmama rahmen uc gunluk farkli cikardilar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Suat86 tarafından 13 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Suat86

Suat86 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Enginer
    Yer:
    Kiev
    antrenorle beraber calisiyorum bana uc gunluk program cikardi;

1. gun: gogus biceps omuz
    2. gun: ayak
    3. gun: sirt triceps trapets

bugune kadar bir kac kez iki uc aylik calisip biraktim ve bunu antrenore de soyledim. ama en son bi 4-5 aylik ara vermistim.

durum boyleyken baslangic olarak birinci ve ikinci ay programlarini uygulamam gerek miyor mu? yani direkt ayri program cikarmanin bi faydasi olurmu bana?

boy: 1.77
    kilo: 73
    fazla gobek yok vucudum fazli kasli degil ama atletik bir vucudum var.

2. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Hocan senin yapına uygun görmüştür vermiştir programı programda çok bişey yok gördüğüm kadarıyla zaten mesajda da çok açıklamamışsın. Yalnız o ayak değil bacaktır bence :)

3. Qwelan

Qwelan Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BB
    Yer:
    İstanbul
    bildiğim kadarı ile göğüs ve omuz hareketlerinin aynı günde olmasını geçtim, o hareketleri 2 gün arka arkaya yapmak bile yanlış...

4. Suat86

Suat86 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Enginer
    Yer:
    Kiev
    tamam ayak degil bacak diyelim )) bunun disinda gogus ile omuz ayni gun yapilamiyor mu yani? peki nasil olmasi gerekir? yani 3 gunluk bi program icerisinde hangi sira olmasi gerekir?

5. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Gogus omuz ayni gun yapilmaz diye bir kural yok. Genel kaide buyuk bir kas grubunun yanina ayni gune kucuk kas gruplarini eklemektir. Uc buyuk kas grubu uc gune dagitilmis zaten. Hocaniz bilgili biri ise sizin su anki form durumunuza bakarak bir program cikarmistir. Yeni baslayanlarin ilk yapmasi gereken basitce bir programi takip edip hangi kas gruplarinin calismaya nasil tepki verdiklerini kesfetmeleridir. Daha sonraki aylarda kisi, hocasinin da yardimiyla kendine ozel bir program cikarir. Bence, simdilik hocanizin programini takip edin, memnun kalmazsaniz daha sonra baska programlara gecersiniz, biz de size yardimci olmak icin zaten buralarda olacagiz.

bonatschi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş