Calisma Programim ve Beslenme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve regmore tarafından 15 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. regmore

regmore Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar herkesin yorumunu esirgememsini istiyorum neyi yanlis yapiyorum veya tecrubelerinize dayanarak eklemek istediginiz bisey ?

Boy 181cm

Kilo 74

ilk olarak 2 ay tamamen kilo vermeye odaklandim 2 ayda toplam 85 kilogramdan 74 kilograma dustum...daha oncedende 4 aylik bi bb deneyimim vardi

simdi ise bugun kendime Gold Standart Whey protein aldim Programim sole :

1. GUN

-Leg Extensions : 3 set yapiyorum 12 tekrardan son setimde agirligi artiyorum

-Leg press : 3 Set yapiyorum 12 tekrardan son setimde agirlik artiriyorum

-Hack Squat : 3 set yapiyorum 12 tekradan son setimde agirlik artiriyorum

-Seated Harmstring Curl : 2 set yapiyorum 12 tekrardan son setimde artirioyurm

-stiff legged deadlift : 2 set yapiyorum 12 tekrardan son setimde kilo artiriyorum

-Calf press on leg press: 4set yapiyorum 12 tekrardan son 2 setimde kilo artiriyorum

-Seated Calf Raise : 4 set yapiyorum 12 tekrardan

2.GUN

-Decline Bench Press : 3 set yapiyorum ilk 2 set 12 tekrar son set kilo artirip 8 tekrar

-Inline Dumbbell Press : 2 set yapiyorum ilk set 12 tekrar son set kilo artirip 8 tekrar

-Flat Bench dumbbell Flyes : 2 set yapiyorum ilk set 12 tekrar son set kilo artirip 8 tekrar

-Dumbbell Concentration Curl : 2 set yapiyorum ilk set 12 son set kilo artirip 8 tekrar yapiyorum

-Hammer Curl : 2 set yapiyorum ilk set 12 son set kilo artirip 8 tekrar yapiyorum

-Standing Barbell Curl : 2 set yapiyorum 10 tekrardan

-ve 4 tane karin icin hareket yapiyorum bunlara ek Knee ups-Crunches-Cable Crunch-Decline Reverse Crunch 3 er set yapiyorum yapabildigim kadar...

3.Gun

-Bugunumu Kardiyoya Ayiriorm 40 dk kosuyorum arti 30 dk havuzda dinlenmeye ve yuzmeye geciorm

4.Gun

-Dumbell Pull Over : 3 set yapiyorum ilk 2 set 12 tekrar son set 8-10 tekrar agirlik artirip

-Close-Grip Pulldown: 2set yapiyorum ilk set 12 tekrar sonset 10 tekrar agirlik artirip

-One Arm Dumbell Row: 2 se yapiyorum ilk set 12 tekrar son set 10 tekrar agirlik artirip

-Wide Grip cable Row : 2 Set yapiyorum ilk set 12 tekrar son set 10 tekrar

-Barbell deadlift : 2 Set yapiyorum ilk set 12 son set 10 tekrar agirlik artirip

-Triceps Pushdown : 2 Set yapiyorum ilk set 12 son set 10 tekrar agirilik artirip

-Lying Triceps : 2 set yapiyorum ilk set 12 tekrar son set 10 tekrar

-Seated Triceps Press : 2 set yapiyorum ilk set 12 son set 10 tekrar

-Calf press on leg press : 4 set yapiyorum ilk 2 set 12 tekrar son 2 set kilo artirip 12 tekrar

- Seated Calf Raise : 2 set yapiyorum ilk set 12 tekrar 2set agirlik artirip 8 tekrar

5.Gun

-Dumbbell Shoulder Press : 3 set yapiyorum her sette agirlik aritirip 12-10-8 tekrar yapiyorum

-Side Lateral Raise : 2 set yapyiorum ilk set 12 son set kilo artirip 10 tekrar

-Low Pulley Delt Raise : 3 set 8 tekrar yapiyorum

-Reverse Dumbbell Flyes : 2set ilk 12 tekrar sonra kilo artirip 10 tekrar yapiyorum

-Barbell Shrugs : 3 set yapiyorum ilk set 15 tekrar son 2 set 10 tekrar kilo artirip

-Upright Row : 3 set yapiyorum ilk set 12 tekrar son 2 set 10 tekrar

- 4 tane karin hareketi yapiyorum yukarda yazdigimin aynisini yapiyorum

6.Gun

Bugunumu Cardio ya ayiriorm 40 dk kosu 30 dk yuzme yapiyorum

7.Gun

Bugunum Tamamen Dinlenme olarak gecio...

Programim nasil bilmiyorum gercekten yorumlarinizi bekliyorum

Bide Sabah kalkar kalkmaz ac karna 1.5 cup Gold Standart Whey Protein iciorm

Vede ayni Sekilde Spordan Sonra 1.5 cup Sizce beslenme haricinda bu yeterlimi ???

Whey Protein in yaninda kullanmama tavsiye ediceginiz bisey varmi ? Kilom boyuma orantili sadece kas kutlesine ihtiyacim var sadece yagli bi tabaka var kaslarin ustunde
    Istedigim seyse irilesmek deilde Daha fitness dedikleri bir vucuda sahip olmak istiorum

Son düzenleme: 15 Eylül 2011
  2. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    programın iyi sayılır sabah aç karnına whey içmen gayet iyi bence decline bench press yerine normal bench press yap ve daha sonra bu hareketi ekle amacın fitness şeklinde ise cardio yap haftada 3 gün 45 dk şeklinde yağı şekeri tuzu çıkar kas kütleni koruman açısından bcaa,glutamine takviyelerini kullanabilirsin bide yağ yakmak içinde l-carnitine kullanabilirsin şimdiden kolay gelsin

Sayfayı Paylaş