Calf Problemi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Wicca tarafından 25 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Wicca

Wicca Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar herkese merhaba. Yaklaşık 1 yıldır bu sporla ugrasıyorum ve geldigim noktanın henuz duzenleyemedigim beslenme ve dinlenmelerime göre sevindirici oldugunu söyleyebilirim.
    Kısaca kendimden bahsedecegim;
    1.90 Boy / 88 Kg / 85/79 bele sahibim şu an. Merak ettigim konu baslıkta da yazmıs oldugum gibi Calf sorunu. Esasen calf sorunundan ziyade hem ust hem alt bacagımda mevcut olan aşırı kalınlık. Personal Trainerlik yapan bir arkadaşım bana calfların kol ile dogru orantılı bir hacime sahip oldugunu söylemişti ancak benim calflarıma baktıgımda bambaşka bir olayla karşı karşıya kalıyorum. Calflarım babaanneme aitmiş gibi hissediyorum dogruyu soylemek gerekirse. Bugun tatil için gittigim erdekte bir arkadaşla tanıştım. Kendisi 103 kiloluk insan azmanı bir arkadaş. Ayaklarının aşırı ince olması dikkatimi çekti ve sordum, Nasıl yaptın diye. Bana çok tekrar duşuk kilo ile çalışmamı onerdi. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? yardımcı olabilirseniz, fikirlerinizi paylasabilirseniz çok sevinirim.
    Herkese iyi gunler, spor dolu bir yasam.

2. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    anlamadım kalfların kalın mı ince mi?

3. Wicca

Wicca Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    oldukça kalın hem üst hem alt bacağa sahibim. İnceltmeye çalışıyorum. Varmı tavsiye edebileceğin bir çalışma?

4. Jander

Jander Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Ust tarafi kalinlastir hocam :) genetik oldugundan inceltmek mumkun mu bilemeyiz. Yag oraninda az gibi su degerlere bakinca ama bi foto atsaydin daha yardimci olurdu.

cepten takipte

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bacağını inceltmeye çalışma, üst tarafı kalınlaştırmaya çalış.

Fotoğraf atarsan daha net yorum yapılır.

6. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    disiplinli bir yeme düzeni ile üst taraflarıda büyütürsen hem yağsız hemde imrenilecek bir vücudun olablir. ama çok disiplinli olmalısın çünkü bence kilo almaya çok çok müsaitsin.

7. Wicca

Wicca Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam yağ oranım ile ilgili bir problemim yok şu an için. Zaten bu kalıba göre belin durumundan da ortada diye düşünüyorum. Benim amacım üstü biraz daha kalınlaştırıp belden de 1-2cm kaybederek daha üçgen bir vücut oluşturmak. Pro Combat giydiğimde ortama o estetiği hissettirmek istiyorum yani. Öte yandan üst vücut ile ilgili bir sıkıntım yok. Dediğim gibi bacaklarda daha ince bir görünüm hedefliyorum. Dar pantolonlar calflarımı, baldırlarımı ortaya çıkarmasın istiyorum. Uzun vadede yapılabilecek bir işmiş gibi geliyor bana. Çünkü 103 kiloda bir arkadaşda çok ince bir bacak simetrisi olabildiğine göre, benim için de imkansız değildir diye düşünüyorum. Ne yapmam gerekiyor o konuda yardımınızı istiyorum.

8. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    o arkadaşının bacakları senin kadar kalınmıymış eskiden?

Sayfayı Paylaş