Buyumek Icın Suplementlerle KÜR programım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve salih1912 tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. salih1912

salih1912 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar iyi günler yaklaşık 1 yıldır spor yapmaktayım sürekli değil 7 ay 5 ay 3 ay gibi sürelerle şimdi tekrar başladım.80-78 kilo arasındayım vücudumu görenler şaşırıyor cunku yılların yorgunluğunun birikintileri yağlarım başımın tam anlamıyla belası.Gobek gogus ve bacak bölgemde yağlar bi hayli yoğun ama cok yumuşaklar.12 ağustosta başlama tarihi koydum ki oncesındede sıkı bı çalışmam vardı 12 eylülde bu yağ yakım surecını tamamlıycam su an iyi durumda gidiyorum 1 haftada belimde hatrı sayılır bi incelme oldu.Kardio + genel kas gruplarını çalıştırma yapıyorum.Bu 1 aylık kardio yoğunluklu programımı bitirince kas kütlelerini büyüterek kısa kardiyoyu kısa süreli tutmayı planlıyorum.Suplementlerden hiç bir mucize beklentim olmamasına rağmen kaç aydır kullandığım için vucüdum üzerindeki olumlu etkileri biliyorum.Kardio programım bitince kas kütlesi kazanmak adına uygulayacağım Kür ü aşığıda veriyorum ve desteklerinizi bekliyorum..

Optimum Protein Whey
    Universal Gh-Max 180 Tablet
    BSN NO-Xplode

Bunların yanına aminoasit, BCAA yada bir yağ yakıcı kullanmam gerekir mi ? Yorumlarınızı bekliyorum

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Bence il etapta whey + creatine kullan ilerleyen zamanlarda idmanlarında sertleştikçe ek ürünler eklersin.

Yok illa bir kaç ürün istiyorum dersen Whey + Casein + Creatine + multivitamin + balıkyağı öneririm.

Sayfayı Paylaş