buyuk olcude kas yirtigi oldu

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve deadsilence tarafından 4 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. deadsilence

deadsilence Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm arkadaslar.2011 yilinda bodye baslamiatim 2012 de sporu birakmistim. daha snra tekrar 6aydir spor yapiyorum fakat bu sefer birakmayida hic dusunmuyorum. fakat en son 3 gun once dambillarin agirligini 7.5 kilodan. 10ar kiloya cikardim ve agir bir antrenman yaptim. Ve sol kolumda felaket bir aci belirdi sinirlari zorladigimin farkindandaydim ve 3gundur muthis bir aci vardi kolumda. dun bir doktora gittim ve muayene oldum. buyuk olcude kas yirtigi oldugunu soyledi klasik olarak herkese verdigi kas gevsetici ve agri kesici haplar verdi. fakat ben pek fazla ilac kullanmayi sevmedigim ici kullanmiuorum. Dicegim sudur arkadaslar. kas yirtigina iyi gelen onerileriniz varmidir. yiyeceklerden iceceklerden iyilesmesoni hizlandircak acisini azaltak onerileriniz nelerdir arkadaslar. bu lastikli bandajlardan kullanmak etki edermi zararimi olur yararimi bilgi verirseniz simdiden tesekkur ederim.

2. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    İlaç kullanmayı sevmiyorum diye bişey yok. Sana kas gevşetici ve magnezyum vermiştir. Krem de katmıs olabilir. Emin ol kas ağrılarına çok iyi geliyor. Voltaren krem var bu ağrıyı alıyor. İlaçları kullan. Doktorun dedikkerini azcık uygulayın. Klasik ilaç vercek tabi. Ameliyat mı istiyordun. O ilaçları kullan bandaj falan hikaye islere girme.

3. deadsilence

deadsilence Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ustat cok cok zor durumda kalmadikca ilac kullanmayi istemiyorum. Yiceklerde iceceklerde yada egzersizlerde onerileron varsa tesekkurler.

4. heawenhunter

heawenhunter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    İlacı Heralde Boş Yere Vermiyor Adam Kullanmassan Sonun Ya Ameliyat Yada Uzun Bir Süre Body'i Unut

5. deadsilence

deadsilence Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar baska cagresi yokmu yani konuyu bunun icin actim ilaclardan baska bildiginiz baska birsey.
    Ayrica iuzunca bir sure body yapmamaktan cekindigim icindirki iyilesmeyi hizlandircak biser diyorum.....

6. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Bendeki yırtılma acısı 3-4 ay sürmüştü ve ciddi bir yırtık değildi ,kas gevşetici krem vs kullandım ,geçmiş olsun ,kolun iyileşene kadar ağırlık kaldırma .

7. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Doktor sana care sunmus hala beslenme bandaj vs diyorsun.ic ilacini sur kremini.yada git doktora sor bu soruyu.

Sayfayı Paylaş